Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol "kell" tartani a regenerál...

Hol "kell" tartani a regenerálódásnak szülés után 3 héttel?

Figyelt kérdés

Aki megnezte magát odalent, mit látott ilyenkor?

Nekem még fáj minden, és még a látvány ereg fura odalent, nem is tudom mit látok.

Gyakran ha felallok bemegy a levegő és kijön... Értitek.

Én nem gondoltam hogy még 3 hét után is ilyen tág odalent..

A wcrol ha felallok akkor fáj belül a hüvelyem él, minden alkalommal. Ez nem tudom normális e

Amúgy ha csak az ágyon ülök vagy székben és úgy állok fel akkor nem


2020. febr. 19. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél más ne türelmetlenkedj,nem vagyunk egyformák. De vedd figyelembe 9 hónapig tartott a változás 3 hét alatt nem fog helyrejönni:)ne aggódj minden a helyére kerül majd. A szervezet csodálatos dolog.

nekem még hat hét múlva is fájt nagyon főleg a gát sebem. Úgy közlekedtem mint a nyugdíjas csiga :)

Szóval türelem türelem. Fel a fejjel minden ok.lesz :)

2020. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Második héten tudtam én végre nem féloldalasan ülni. Szóval biztosan előrébb jársz mint akkor én.. :D

Kb 1 hónap volt, hogy visszahúzódott minden. Az első hetekben törölközővel se mertem törölni, mert féltettem a varratot és duzzadt volt...

Ne aggódj, helyre áll. Sima vizes mosdással zuhanyozz, érje levegő (amennyire a vérzés engedi), minden rendben lesz.

2020. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 khniki ***** válasza:
Uhh, hát én 3 hét után elképzelni sem tudtam, hogy hogy leszek rendben a 6. hét végére. Ez a levegő ki-be megy viszont nem nagyon változott, pedig 5 hónapja szültem. Nem teljesen olyan, mint volt szülés előtt és a hüvely is hosszabb lett. Na, de a lényeg, hogy a 6. hét végére jó lesz minden.
2020. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Picit off, de ti kontrollra rendbe tetettétek magatokat lent?
2020. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én most még nem merem leborotválni, de kontrollra biztos hogy lefogom. Hát már így is bozót 🤣
2020. febr. 20. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!