Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Oxitocinos fájás tényleg...

Oxitocinos fájás tényleg jobban fáj mint a sima?

Figyelt kérdés

Aki szült így is , úgy is az mit gondol erről?

Elsőnél kaptam, kiváncsi vagyok mire számítják a másodiknál, ha ott nem fog kelleni


2020. febr. 20. 12:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokkal jobban fáj az oxitocinos, rettenetesen.
2020. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen sokkal jobban fáj oxival mint nélküle.
2020. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Masodiknal nem kaptam, elso nagyon fajt, masodik is, de ott vegig tudtam legzogyakorlatozni, es csak a toloknal orditottam, ott sem ugy, mint az elsonel, sokkal birhatobb volt. Amugy nekem az oxival mas bajom is volt, a nagyobbik gyerekem szivhangja sokszor leesett miatta, a kucsinel nem volt ilyen gond, illetve a szopinal is bezavart, lassan indult be, a kicsinel mar aznap este volt tejem, ugyesen szopizott.
2020. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Azta utolsó . Ugyanezeket tapasztaltam az elsőnél, de nem gondoltam hogy ez emiatt is lehet 😳

Most megleptél

Mit csináltál egyébként máshogy hogy a másodiknál nem kellett oxi?

2020. febr. 20. 13:35
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Normális helyen nem tomnek beléd oxit, teljesen felesleges.
2020. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, én túlhordtam a gyereket, azért indították oxitocinnal. Nem tudom, hogy mi más okból adnak valakinek..
2020. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
fájásgyengeségre hivatkoztak. Nem tágultam
2020. febr. 20. 14:29
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Én az oxitocinos fájásokat sokkal élesebbnek éreztem, mint a természetes összehúzódásokat. Egyébként jogod van elutasítani bármilyen beavatkozást. Mondhatod azt, hogy Te nem akarsz oxitocint, és elvileg akkor nincs joguk adni. Én úgy vagyok vele, hogy inkább a császár, mint az oxitocin. Vagy elvajúdok akár egy hetet is, csak ne adjanak oxitocint.
2020. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem fogom én visszautasítani. Nem tudom megítélni hogy most kell vagy nem kell, aztán ha az én hülyeségem miatt lesz baja a babának, azt sose bocsátom meg magamnak.

De nem is ez volt a kérdés amúgy, csak kiváncsi voltam tényleg jobban fáj-e.

2020. febr. 20. 15:31
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, mekkora adag oxit kapsz. Nekem csak lajtosan adagolták. És nem éreztem erősebbnek.
2020. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!