Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora a fertözésveszély, ha...

Mekkora a fertözésveszély, ha szülés után 4 héttel elkezdünk megint nemi életet élni? Könnyü szülésem volt varrni is csak 2 öltést kellett és csak 10 napig véreztem.

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Várj még 2 hetet.Nem véletlenül 6 hetes a 6 hetes kontroll.Megnéz a doki és ha minden ok ,akkor szexelj.

Nem csak a fertőzésveszély miatt,a méhed is megsérülhet.

2008. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Teljes mértékben egyet értek az előttem lévővel!

Magad érdekedben tedd!

27 HETESKE

2008. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Én 3 hétig véreztem és utánna össze is bújtam a párommal. Ha nem vérzel és jól érzed magad akkor nyugodtan.


Lehet lepontozni.

2008. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Én is úgy gondolom, hogy ha nem vérzel, és már nem is váladékozol, nincsenek fájdalmaid és panaszaid, miért ne próbáld ki?

Én is 4. héten voltam együtt a párommal, semmi baj nem lett.

Ha meg úgy érzed, abbahagyni lehet.

A doki sem tiltja, csak védekezz:-)

2008. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Szia mi sem bírtuk 4 hétnél tovább! És semmi. 2* szültem. Ha félsz a fertőzéstől, a kontrolig használjatok óvszert. Ha fáj, akkor meg abba lehet hagyni. Az első alkalom után enyhe vérzés is előfordulhat.
2008. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
NEm értem miért kell egy választ lepontozni. Mi már túl vagyunk rajta, és tudjuk miről beszélünk, erre olyan ossza az észt, aki azt sem tudja még miről beszél. Hát ez szép mondhatom.
2008. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Csatlakozom az előttem szólóhoz!
2008. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!