Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dél Pesti kórház szülészetéről...

Dél Pesti kórház szülészetéről vélemények?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az egész kórház egy rakás...
2010. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem :)
2010. júl. 24. 13:19
 3/15 anonim ***** válasza:

Első babámat a "kikás" szülőszobában szültem, az nagyon kényelmes és szép, másodikat pedig egy normál szobában, de az is megfelelő volt (bár nagyon gyorsan szültem másodszorra, szinte körbe sem néztem :-))

Nekem fogadott dokim volt, tehát vele elégedett voltam (már ismertem). A többi dokit nem tudom milyenek. A szülésznők nagyon kedvesek, aranyosak, velük nincs baj. Ám a csecsemő osztályon lévők nagy része elég undok: ha kérdezel az a baj, ha nem kérdezel akkor meg az.

2010. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezt több helyen is olvastam,na de hogyan?Mibenn nyilvánul meg hogy bunkók?Pedig eddig ahol szűltem nagyon kedvesek voltak.Egy ideje ide tartozom ,és most tanácstalan vaygok.Am köszönöm válaszodat:)
2010. júl. 24. 19:40
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia én 26.héten váltottam mert nagyon sok rosszat hallottam meg láttam....fogadott dokim volt de az sem érdekelt.Jó hogy váltottam minden ok volt gátvédelem stb na ilyen ott nem igen van....

Nincs olyan hogy oda tartozol oda jársz terhes gondozásra ahova akarsz és ott is szülsz ahol akarsz..

De remélem jól dőntesz de ahogy az első irta tiszta kosz mocsok minden a budira nem lehet elmenni wc papir nulla és mindenki nulla...bunkó a vérvételen pl nekem kellett a kém csőkre ráirni a nevem stb...nem mintha nehezemre esett volna de akkor is...

2010. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ja a sotén szűltem
2010. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

a Sote az biztosan jobb azért:)Én az első gyermekemt a Róbert Károly kórházba jah mostmár Nyirő Gyula,utána pedig a Szent Imre kórházban a másik két lurkót,azzal nagyon megvoltam elégedve.Most nem tudom akkor dokit kell választanom?És az uyge sokba kerül?Ha nem a helyi kórházban szülnék?ű

Köszönöm:)

2010. júl. 24. 20:48
 8/15 A kérdező kommentje:
3gyermeket szerttünk volna mindig is és nagyon nagyon véletlen összejött a negyedik baba,mostmár akk lehgyen,de mivel egyáltalán nem készültem fel rá,kissé gondban vagyok.Még nem voltam dokinál egy hetet késett és már megvan atöbbi ismerős tünetem is,az elöző mensesem is már "gyanús "volt mert kevés volt és rövidebb ideig is tartott.
2010. júl. 24. 20:50
 9/15 anonim ***** válasza:

ahogy 20:11 írta: kosz, mocsok, undorító a WC. SZAKMAILAG a nyomába sem érhet a soténak. ha fizetnének érte se mennék oda.

és tényleg ott szülsz ahol a dokid van, ill. akit választasz.

2010. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem csak ha nem oda tratozom,szóval választott dokim lessz akkor az mindenképpen nagyon kőltséges ugye?Vagy ugyanannyi mintha itt helyben fogadnék egy dokit?Azt tudom akkor van ingyen ah csak beesek egyhez na azt azért ne szertném,nem erről van szó csak oylan nagyon sok pénzünk most nincs az orvosokra,örülök ha a babának mindne meglessz mire érkezik:)
2010. júl. 24. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!