Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dél Pesti kórház szülészetéről...

Dél Pesti kórház szülészetéről vélemények?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 12:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia az vagyok aki a sotén szült.

Nem volt fogadott dokim és olyan aranyos volt mindenki hogy el sem hittem mindenki segitett tisztaság rend van és egy fillérembe nem került.Mindenkivel ugy bánnak mintha százezreket fizettek volna pl a délpestiben vagy még ugy sem...Hidd el jol választasz ha oda mész én ott fogom szülni a kővetkező babaát is...

2010. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!az én legjobbam aSzent Imre eddig!:)De hmm jól hangzik mikat irtál.Sok sikert neked,és jó babázásrt:)
2010. júl. 27. 12:47
 13/15 A kérdező kommentje:
Amúgy szülésnél is minden jól ment?Normálisan fogadtak?Gondolom mondjuk csak kiváncsiskodom.Csecsemősők ,szülésznők normálisak?Válaszodat előre is köszönöm!
2010. júl. 27. 19:33
 14/15 anonim válasza:
Nekem nagyon rossz véleményem van a korházról 1undorító hely.Nem volt orvosom hagytak szenvedni 18órát,rendesen szültem nagy nehezen mert nem tágultam.Miattuk a babám oxigén hiánnyal született mert nem segítettek,fejlődés neurológiára kell járnom miattuk 1éves koráig.Undorító szemetek.Ennyit róluk.
2010. dec. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia hol szülsz/szültél???Minden ok??
2010. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!