Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lassan 1 hónapja, hogy szültem...

Lassan 1 hónapja, hogy szültem, és még mindig nagyon fáj a gátseben. Nektek is ilyen lassan gyógyult?

Figyelt kérdés
Felszívódó varratokat kaptam, de tegnap egy közel 10 centis cérnadarab távozott. Megijedtem, lehet, hogy nekem nem szívódnak fel a varratok? Csütörtökön megyek dokihoz, de addig még van 5 nap. Aggódom.
2010. júl. 24. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is nehezen gyógyult, 1 hónap nekem sem volt elég. Én nem kentem semmivel.

Pont azért szívódik fel a varratod mert kiesik :) Ez miatt ne aggódj, egyébként is sokára potyog ki az összes varrat, húzza is a gátsebed, de jobb lesz idővel hidd el.

2010. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyorsabban gyógyul, ha sokat, minden pisilés, wc-zés után lezuhanyzod. akár félóránként, óránként is fürdetheted!
2010. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A túl sok víz nem tesz jót, megszívhatja magát a varrat! Tapasztalatból tudom! Próbáld ki a bepantent! Szülés után a szobatársakkal mind kipróbáltuk! 2 hét alatt teljesen rendbe jöttem!
2010. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Betadine-nal kellett kenegetni minden nap kétszer, és kb. két hét alatt rendbehozta. Semmilyen varratdarab nem potyogott belőlem, pedig több mint fél órán át stoppoltak szülés után. A barátnőmnek viszont pont olyan gondja volt, mint neked, ő alig tudott felkelni az ágyból a szülés után több héttel. Valamilyen ambuláns beavatkozást kellett rajta végezni a varratok miatt. Szerintem csak a dokid fogja tudni megmondani, hogy mi a teendő ezzel kapcsolatban.
2010. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 efkoo válasza:

A 6 het az nem hiaba van ...

Gondolom az elso szulesed ...


Ne aggodj, az felesleges ...


A dokinak szolj, hogy ugy erzed valami nincs rendben, de tobbet ne arulj el neki, csak annyit hogy nagyon faj ha uritesz (folyekonyat vagy kemenyet) ...


Remelem azota minden rendbe jott mar ...

2010. szept. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!