Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek milyen ütemben gyógyult...

Kinek milyen ütemben gyógyult a gátsebe?

Figyelt kérdés
Normális (még bőven a 6 héten belül), hogy néha elmúlik a vérzés, már úgy tűnik, hogy tart a sárgás-fehér színű váladék irányába a dolog. Majd egyszer csak újra vérzik. (Friss, piros vér. ) Fájdalmaim nincsenek csak enyhén húzódik a varrat.
2009. nov. 18. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam a folyamatos vérzés kb 4 hétig volt, egyre kevesebb.

Aztán pár napra elmúlt, majd megint vérzett egy picit pár napig, aztán elmúlt, aztán megint egy kis vér.

A 6 hetes kontrollra elmúlt és a doki is rendben talált mindent.

2009. nov. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

6 nap.

Utána olyan volt, mint előtte.

De a belső varratok még peregtek vagy 3 hétig, de azt csak láttam, nem éreztem.

2009. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja, és igen, normális szerintem, nekem is így volt.

Mondjuk arra figyelj, hogy változik-e a vérzés minősége, nekem 1 hét szünettel jött újra harmadszor, de az már menzesz volt, a 7. héten.

Előtte 2x is "elmúlt" a vérzés, aztán másnap újra kezdte.

2009. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló vol, mint neked. Szoptatok, és 2.baba. 8.héten szünt meg minden. Most 11hetes a pici, és élvezem a vérzésmentességet. Kb.9.héttől nem fáj semmim. A szex kicsit fáj még, de állítólag szoptatás miatt van az is...nembaj. Megéri:)!!!
2009. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.


A 3. válaszadótól kérdezném, hogy szoptattál és ennek ellenére megjött a 7. héten, vagy hozzátáplálást is kapott a babád?

Illetve miben tudtad megkülönböztetni, hogy ez már menzesz és nem még mindig a gátseb gyógyulása?

2009. nov. 18. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megmutatnám magam a dokinak mert szeritnem ez nem normális. Ha már egyszer vérzel, nem kéne megint friss fvérnek lennie. A gátseb seb vérzik már ilyenkor....
2009. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem csak az első babámnál vágtak,de amikor kivették a varratot már semmi bajom nem volt(ez 17 évvel ezelőtt történt,akkor az 5.napon engedtek haza,és még nem voltak felszívódó varratok)Én is szoptattam,de a 6.héten nekem is megjött(addig meg a szülés utáni tisztulás volt).Onnantól nem kérte a cicit(megváltozik a tej íze,de van olyan baba akit ez nem zavar).Hála az égnek a kicsivel-ő 18 hónapos- se vágás,se korai vérzés nem volt.
2009. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok, akinek a 7. hétre megjött.

Most 5 hós a lányom, csak anyatejes még mindig és már 4 menzeszen túl vagyok.

Onnan gondoltam, hogy menzesz, mert előtt egy hétig nem volt már semmi folyásom. Mivel 1 hét alatt elmúlt, menzesznek tippeltem. És azóta havonta jön rendszeresen.

2009. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A gátseb hamar gyógyul, egy hét alatt már 90%-osan, a vérzés nem attól van, hanem a méh belső sérüléseiből (pl. leválik ugyanis a méhlepény, és ott elég nagy felületen seb van). A gátvarrat húzódása hónapokig is normális, azon is múlik, milyen jól sikerült a varrás, hova esik a seb és mekkora. Friss vér jöhet a gátsebből, de csak az első hetekben.
2009. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!