Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pocak lent, kifordult száj,...

Haska Klárii kérdése:

Pocak lent, kifordult száj, majd leszakadó derék, medence/keresztcsonti fájdalom, hirtelen hangulatváltozások. Ma vagy holnap szülhetek?

Figyelt kérdés
Már jó ideje lent van a pocim, tegnap este egyik pillanatról a másikra letargia jött rám, előtte mondta egyik ismerős hogy "ki van fordulva" a szám, reggel óta menni is alig tudok úgy fáj a keresztcsontomnál lent. Ilyen 'tünetekkel' mit mondotok mikor szülhetek? 39hetes kismama :)
2017. júl. 31. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet de az is lehet hogy kihuzod 42 hetig....
2017. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fene az a kifordult száj és mi köze van a szüléshez?
2017. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ezen gondolkodtam utolsó.
2017. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hogy duzzadt, vizes. Nekem is az volt.


Hát kérdező, amiket leírtál, nekem már ilyen volt a 38. héten is. Kerek 40. héten szültem.


Bármikor szülhetsz.

2017. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezek a tunetek voltak nálam 38 hetesen és 42 hétre szültem kész örökkévalóságnak tünt az idő 2016
2017. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én sem tudom mi köze van pontosan a szüléshez (vagy hogy van-e valami) több idősebb ismerős aki látott mondta hogy "kifelé van fordulva" a szám széle. Egyébként köszönöm szépen a válaszokat!
2017. júl. 31. 21:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Első babával 34 héttől lent volt a pocakom,36 héttől az idősek szerint eltorzult az arcom.Mindenki azt mondta tuti hamarabb jön a baba....2 nappal túlléptük a terminust
2017. aug. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezekből sajnos nem lehet következtetni a szülés közeledtére. De ettől függetlenül természetesen már bármikor kibújhat:).
2017. aug. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!