Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elképzelhető, hogy a koronavír...

Elképzelhető, hogy a koronavírus, vagy látogatási tilalom miatt nem jöhet be a szülésre a párom?

Figyelt kérdés
Hamarosan szülök. Félek, már ha csak rá gondolok, nem szeretnék egyedül maradni.

2020. márc. 10. 06:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%
Én attól jobban parázok , hogy bemegyek szülni, aztán ottragadok 2 hétre. De ha 72 óráig még csomagot se kaphatok, az is elég rossz lenne. Egy közepes bőröndöt már így is telepakoltam pelenkával, popsitörlővel, betétekkel, magamnak csak 2 leggings meg 2 trikó fért bele. Ráadásul spéci diétán is vagyok, kb éhen is halnék. Esküszöm elgondolkodtam az ambuláns szülés lehetőségén, bár nem tudom a 36. hétben nem késő e ezt elintézni.
2020. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Bejöhet a párom, megkérdeztem. Amúgy ki van írva a látogatási tilalom a vírus miatt.
2020. márc. 10. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!