Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés alatt gátmetszésem...

Szülés alatt gátmetszésem lett. Meddig fájt, véreztetek? Végig véreztetek vagy más színe is lett az idő múlásával.

Figyelt kérdés
Ismerősöm mondta,h.idővel nem vérzés inkább folyás szerű lesz a betéten.Nekem most nagyon fáj.Gondolom azért van a 6hét gyógyulás.
2020. márc. 13. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a gátmetszés nem váladékozott, ami dzsuva jött lentről az a normál szülés utáni ürülés. A gátmetszést pár nap után már nem éreztem.
2020. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gátmetszés varrás után már nem vérzett, de nagyon feldagadt, és sokáig nem tudtam ülni rajta.
2020. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem vérzett, csak jegelnem kellett, mert begyulladt. Valamint kamilla fürdőt vettem és popsi krémmel kentem.
2020. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eleinte ülni, felülni se tudtam.. nagyon fajt de nemtudom meddig. Egyik napról a másikra teljesen megszűnt a fájdalom . Addig szerintem húzódott a varrat v ilyesmi lehetett.
2020. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már aznap ültem rajta, csak a varrat húzódott, ahogy kiszedte a doki már nem fájt, viszont puffadt volt. A vérzés eltartott v 2 hétig, utána már csak ilyen barna maszatolás volt. 6 hét letelte után kár minden rendben volt, kivéve a pisi dolog, sokáig nehezebb volt tartanom és fura érzés volt ott, hónapokig tartott mire teljesen visszaállt. Mostmár nem fura ott lent, viszont ha nagyon kell pisilnem sokáig nem tudom tartani sajnos.
2020. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 emmavonal ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Gratulálok a kisbabádhoz! A gátmetszés gyógyulása hosszú folyamat, ez függ attól is, hogy hány öltéssel varrták össze. A gyermekágyas időszak 6 hét, ezalatt számolhatsz vérzéssel is, amely egy idő után barnás lesz, majd rózsaszínes,sárgás és végül elmúlik. Fontos, hogy 6 hetes gyermekágyas időszak alatt próbálj meg minél többet pihenni a kisbabáddal.


Ha szeretnél erről beszélgetni olyan nőkkel, akik tudnak neked támogatást adni, keresheted az EMMA Vonalat is, itt olvashatsz rólunk: [link] Hetente kétszer hívhatsz telefonon minket, vagy bármikor írhatsz levelet. Addig is minden jót kívánok nektek: Emma

2020. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!🥰
2020. márc. 14. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!