Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jó lesz így?...

Szerintetek jó lesz így? Sajnos csak 2-3 héttel szülés előtt tudunk összeházasodni (november elején), kicsi pénz jut a ruhánkra-inkább a babára költjük-, így ezt találtam ki. Lent.

Figyelt kérdés
A Christina Moda-tól vettem az egyszerű (nyári,de nem érdekes,sima selyem)hosszú kismama meny-i ruhát,ez ugye fehér.2. házasságom,csak mi és a 2 tanú leszünk,csak a polg.mesteri hivatalban,kb. 20 perc.Tehát a fehér hosszú-bő szabású ruha,fölé vennék egy elegáns,karcsúsított barnás zakót nem begombolva(megjegyzem nem is tudnám),mutatós-fehér bizsu nyaklánc,a zakóval hasonló színű elöl zárt,hátul nyitott elegáns magassarkú,testszínű nylonharisnya.Valahogy a fehér cipővel nem nézett ki jól.Tudom,h nem egy menyasszonyi álom-kreáció,de mégis kicsit "esküvős",nem beszélve arról,h kosztümben elég idétlenül mutatnék.Légyszives képzeljétek el,és írjátok le a véleményeteket.Még annyit,h hosszú szőkésbarna hajam van,ha úgy tetszik harmonizál a zakó színével:)Köszönöm előre is a válaszokat!
2010. szept. 29. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, sok boldogsagot!
2010. szept. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze,tökéletes lesz,ne a pénz és a ruha számitson.Összetartoztok és ez a lényeg:)
2010. szept. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedvesek vagytok!
2010. szept. 29. 09:51
 4/9 anonim ***** válasza:
én talán maradnék a teljesen fehérnél, hogy még menyasszonyosabb legyen. de nem ez a lényeg, biztos így is csini leszel. esetleg képed nincs?
2010. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes!!Mi is így házasodtunk össze mint ti!!De rajtam egy fekete kismama szövet nadrág és egy fehér tunika volt!:)
2010. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik és jól érzed magad ebben az összeállításban, akkor természetesen ezt kell felvenned.
2010. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy jó lesz:)

Sok boldogságot Nektek!!!

2010. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tökéletes, sok boldogságot:)!
2010. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazán megnyugodtam!:))
2010. szept. 29. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!