Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyárra mennyire rendeződik ez...

Nyárra mennyire rendeződik ez az apás szülés a kórházban?

Figyelt kérdés

Június elejére várjuk az első babánkat és olvastam, hogy nem lehet Győrben most apás szülés. Férjem be szeretett volna jönni , de addigra nem tudom rendeződni fog-e ez a járvány dolog.

30.hetes kismama vagyok.


2020. ápr. 2. 07:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Pécsen már csak rendes munkaidőben lehet fogadott orvosnál szülni, úgymond munkaidőn kívül ügyeletesnél kell szülni.

Kitartás! 🍀 (úgy tudom, itt még lehetőség van apás szülésre, amennyiben beszerzed az előírt védőfelszerelést)

2020. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
29%
Lehet orvos sem lesz addigra,aki levezeti a szülést...
2020. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok esélyt látok rá, hogy addigra rendeződnek a dolgok. Inkább készítse magad lelkileg arra, hogy nem lehet bent.

Én is olvastam a nyílt levelet, a környékbeli kórházakat ajánlották, amik nem járványügyi intézmények, esetleg ott próbálkozhatsz hátha fogadnak és bemehet az apa. Óvárt kivéve, mert ott biztos nem engedik, és jelenleg körzeten kívüli kismamát se fogadnak.

2020. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
35%

Apa nélkül sem fog bent maradni az a baba. Vegyük már figyelembe, hogy ez közös érdeked, világjárvány van!

Lehet a te férjednek semmi baja, de lehet másé meg úgy megy be, hogy letagadja a tüneteit!

Ne aggódj, lesz melletted szülésznő, segíteni fog mindenben.

Üdvözlettel: egy 38 hetes kismama, aki apuka nélkül fog szülni.

2020. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%
Már ne haragudjatok, de szerintem minden kismama el tudja dönteni, hogy neki mennyire fontos vagy nem fontos, hogy ott legyen az apa is mellette. Nekem is fontos, hogy ott legyen, mindig minden helyzetben erőt adunk egymásnak. Ígyis úgyis magánba szülnék, és ott nem is korlátozzák az apás szülést, a megfelelő vizsgálatok után, meg amúgy is október végén szülök, addigra csak lemegy ez a dili.
2020. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
23%

#14-es vagyok, pontozzatok csak le, remélem nem ilyen felelőtlen emberek miatt kerül be a vírus a kórházba, mert apuka esetleg letagadja, hogy merre járt előtte.

Kár itt picsogni, komoly dologról van szó, ideje lesz felfogni!!

2020. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted, ha apuka beteg, akkor a vele közös háztartásban élő anyuka nem az? Nem árt néha gondolkodni...
2020. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha apuka letagadja, hogy merre járt előtte, az több oldalról is gáz... Ne a saját férjedből indulj ki...
2020. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
36%

Nem a sajátomból indulok ki kedves agyhalottak, mi megbeszéltük, hogy nem jön be, viszont a helyi kórházi dolgozók is ettől félnek, okkal. Több szülészet is bezárt már Európa szerte és Magyarországon pl.a celldömölki szülészetre került be a vírus.

Igen, anyukát is megfertőzheti, de ha otthon teszi, minket az nem érint, az amerikai esetet is biztosan olvastátok, az apuka ott is letagadta, hogy vírusos, anyukán már a kórházban jöttek ki a tünetek.

Ja, hogy az Amerika? Világjárvány van, fogjátok már fel!

2020. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
22%

#18-as, meg annyi, hogy ritka értetlen vagy, amikor leírtam, hogy apuka nem lesz ott a szülésen. Amúgy se személyeskedj, roppant primitív vagy.

Jó apás szülést, nélküle bent marad a gyerek, csak vigyázzatok másokra, kérlek!

Addig meg shoppingoljatok ezerrel :) .

2020. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!