Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházi táska összeállításában...

Kórházi táska összeállításában tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Ezer kérdést és választ elolvastam itt, de még mindig nem tiszta. Szóval kell egy vajúdós táska, amibe papucs, köntös, enni-innivaló kerül. Kórházi hálóinget adnak. Viszont van, ahol enni-inni sem lehet, mert ha szaladni kell császárra, mégis legyen inkább üres a gyomor. Ez egy pici táska lesz akkor?

És van az osztályos táska, amibe lényegében bármit pakolhatok, amire úgy érzem, szükségem lesz nekem meg a babának?



2020. ápr. 3. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így ahogy leírtad. Az ennivaló pl. Szőlőcukrot takar, ez jól jön, ha már nem lesz energiád, szóval ne szendvicsre gondolj elsősorban, az innivaló meg a legjobb a víz.
2020. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, nálunk pl a vajúdós táskába wc papír, tusfürdő, törölköző és papucs kellett.


Ott kéne kiderítened mi kell, ahol szülni fogsz

2020. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a védőnődet! Èn az enyémtől babakelengye listát is kértem, abban le volt írva mit kell szülésre vinni.
2020. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt vajúdós táskám. A papucsot a nagy táska tetejere raktam, mikor átöltöztem sak kivettem, az utcai ruhámat meg berektam, egy üveg vizet meg fogtam a kezemben mikor bementünk. Más nem kellett, hálóinget, törölközőt, betétet, mindent adtak.
2020. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szuloszobara kellett :papucs, törölköző, tusfurdo, váltás háló ing, kaja pia, eldobhatos bugyi, betét

Másik táskába a baba cuccai

Harmadikban az osztályos cucc.

Én a szuloszobasat és az osztályokat egybe raktam és szatyorba vittem fel 😂

Júliusban szültem Császárral a Sote 1en

2020. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk se kell vajudos táska. Vagyis max egy neszesszer, amibe belefér egy kis üveg víz, papírzsepi, esetleg ajakápoló , gátmasszázsolaj és a telefon. Érdemes abban a kórházban érdeklődni, hogy mi a szokás ahol szülni fogsz, mert én is ha a védőnőre hallgatok akkor szülőszobára is kb egy hátizsáknyi cuccal készülök totál feleslegesen.
2020. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyilván érdeklődtem helyi kismamáktól. Nyíregyházán nem kell a vajúdóban/szülőszobán zuhanyozni, s adnak kórházi hálóinget. Tegnap óta rájöttem, hogy a vajúdáshoz szinte semmit nem kell vinni.Még köntöst sem. Még a wc papírt javasolták pluszban.
2020. ápr. 4. 13:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Hálóinget mindennap adnak újat? Mert nekünk csak a szüléshez adnak.
2020. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!