Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek is nagy pakkotok volt?...

Nektek is nagy pakkotok volt? Mit tettetek a táska tetejére szülőszobai csomagnak?

Figyelt kérdés
Összepakoltam a cuccom, van benne 2 törölköző (kicsi, nagy), 2 hálóing, köntös, bugyi, zokni, 2 papucs, tisztálkodó szerek, betétek, wc papír, zsepi, nadrág, póló, pulcsi meg a babának egy szatyorban ruha. Teljesen tele van a táska. Ez mindenkinek így volt? :) Mit tegyek a tetejére a szülőszobára?
2014. máj. 29. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, legalábbis nekem is hatalmas pakkom volt, naná, mert még a wc papírt is nekünk kellett bevinni, meg tányért, evőeszközt, stb… Felülre? 1 papucs, 1 törcsi (nálunk lehetett zuhanyozni vajúdás közben), wc papír. Nálunk volt kötelező beöntés, de nem volt papír a wc-ben!! No comment.. Na, szóval nekem ezek voltak a legszükségesebbek. Esetleg zokni, bár nálunk nem lehetett rajtam vajúdáskor, hálóing, ha nem ad sajátot a kórház.
2014. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szülőszobába külön csomagba tettem a dolgokat: hálóing (ez kórháztól függ, hogy adnak-e), törölköző,tusfürdő (ez nem tudom,hogy mindenütt így van-e, nálam szóltak, hogy mikor menjek zuhanyozni), papucs, zokni, WC papír, iratok, csokik, szőlőcukor, víz,CD-k, ruha a picinek. Szülés után a használt dolgokat párom hazavitte, a többit pedig áttettem a másik táskámba. A legelső kisruha kivételével a baba dolgai egy külön táskában voltak.
2014. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagy van. Kerdezte is a ferjem, hogy hova keszulok es hany napra!? :)
2014. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer sem volt nagy pakkom. Egy normális méretű hátizsák a csecsemős osztályra, és egy kisebb (20 literes, amit amúgy retikül helyett használok) a szülőszobára - abban voltak az irataim, telefon, az egyik törölköző zuhanyzáshoz, papucs, wc papír, zsepi, egy fél literes víz. Nálunk vajúdáskor/szüléskor kórházi hálóinget adnak.


Én pl köntöst nem is vittem, és csak egy pár papucsot, hálóinget sem, csak pólókat+rövidgatyát, a babának a hazamenős cuccát a férjem hozta be utolsó napon, amúgy itt nálunk adtak ruhát a babáknak.

2014. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Nálunk semmit nem adnak.
2014. máj. 29. 23:05
 6/7 anonim ***** válasza:
NEDVES wc papír. Felbecsülhetetlen.
2014. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt tettem el nem simát :)
2014. máj. 30. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!