Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha már volt császárod és...

Ha már volt császárod és hüvelyi szülésed is, akkor ha lenne lehetőséged újra, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Légyszíves indokoljátok is, minden vélemény érdekel. Köszi.
2010. júl. 26. 22:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
A hüvelyit. A császár fájdalmasabb, utána hetekig húzódik a has, lelkileg is megterhelőbb.
2010. júl. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
És a tejed is sokkal nehezebben jön meg, ha megjön egyáltalán. A császárosok közt nagyságrendekkel nagyobb számban nem tudnak szoptatni az anyukák.
2010. júl. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én az első babámat hüvelyi úton szültem, nagy gátseb maradt utána. A második babám császármetszéssel született. Igazából, ha végig gondolom inkább hüvelyi úton szülnék, bár a császár után sem volt probléma. Tejem mindkét alkalommal beindult a 3. napon, vérzésem is normális volt mindkét esetben. Egyedül a gátseb volt borzalmas kb. 4-5 hétig, de ez csak a mérete miatt. A császár után 8 nappal már bevásárolni voltam, meg takarítottam itthon, mert a párom a szülés után ment ki 6 hétre külföldre dolgozni, és így segítségem sem volt a 2 gyermek mellett.
2010. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, a 2.válaszoló szült-e császárral, vagy csak hallott róla?! DE igenis a cászáros kismamák is tudnak szoptatni!!!! Én is így szültem, és a 2.napon már szopizott a kisfiam, és még ma is, pedig már 16 hónapos...
2010. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Szia, én is a szoptatásra reagálnék, császáros voltam de még mindig szoptatok - 14 hónapja!
2010. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Én is császárral szültem az első kisfiam, én is tudtam szoptatatni őt már a 2. naptól. De vannak olyanok is, akiknek egyáltalán nem jött meg a teje, vagy későn.

Most várjuk a 2. kisfiúnkat, és legikább a szüléssel kapcsolatos válaszaitokat várom, hogy hogyan szülnétek inkább most, melyik könnyebb, és fájdalommentesebb.

2010. júl. 27. 14:36
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Második vagyok, én az átlagról beszéltem és nem speciálisan rólatok, kedves anyukák.

Ez is egy indok a császár ellen, ennyi.

Engem nem kell meggyőzni, hogy tit udtok szoptatni, sokan nem tudnak, később indul meg a tej, stb. Egyszerű statisztika. A statisztika nem igaz mindenkire, itt pl. rátok se, de attól még igaz marad...

2010. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

Második válaszolónak igaza van. Nem kell leszedni a fejét, a statisztika valóban ezt mutatja..

Császáros voltam, alig jött meg a tejem, és sok se volt, pedig aztán mindent próbáltam.

2010. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok érdemben hozzászólni, mert a 4 évesemet császárral szültem (már aznap ömlött a tejem), a mostanit pedig még nem tudom hogy sikerül.Akkor levált a lepény 33 hetesen, visszatartották, 36. héten bevéreztem és azonnal császároztak.2 hétig utána majd' meghaltam, nagyon fájdalmas volt.Se köhögni se nevetni, se semmit nem mertem, egy tüsszentésbe szerintem ott haltam volna bele.Igaz én elég penye vagyok, alacsony a fájdalomküszöböm, de tényleg nagyon fájdalmas volt utána 2-3 hétig.
2010. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%

Köszönöm, 15.39.

Szégyen és gyalázat, hogy szövegértelmezési problémájuk van, de itt pontozgatnak.

Adtam egy tényszerű választ és mennyi pontosan? 37%?

Szánalmasak vagytok.

2010. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!