Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyiket választanád? Csak ez...

Melyiket választanád? Csak ez a két lehetőséged van, nincs átmenet és nem lehet a kettőt keverni!

Figyelt kérdés

1. egy vékony lány, aki elégedetlen az alakjával

2. egy túlsúlyos lány, aki kiegyensúlyozott és nem zavarja a fölöslege.

(csak kíváncsi vagyok, mert ma hajszárítás közben ezen gondolkoztam. :D)


2010. márc. 15. 22:28
 1/9 anonim válasza:
100%

Én a kettő közti átmenet vagyok épp. Van kb. 5 kiló túlsúlyom, a BMI kalkulátor szerint is. Tehát nem vagyok sem vékony, de kövér sem.


De ha választanom kéne?? Azt hiszem, inkább az első...

2010. márc. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én meg az első kategória vagyok és nem szeretnék a második kategória lenni. tehát első.
2010. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
énis első :]
2010. márc. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én a második vagyok, bár ez így eléggé tág szerintem, mert mi számít Neked túlsúlyosnak?:)Én például tudom, hogy nem átlagos súlyú vagyok, de a visszajelzésekből úgy érzem, hogy ettől még nagyon is vonzónak találnak. Szóval szerintem, nem az számít, hogy hogyan nézel ki, hanem, hogy mennyire vagy magabiztos, jókedvű. Szerintem nincs olyan férfi a Földön aki szereti hallgatni a "már megint de csúnya, vagyok, meg kéne fogynom" mondatokat:) Plusz szerintem a nyammogás is idegesítő számukra(ezt a fiú barátaimmból alapozom). Nem arra kell összpontosítani, hogy ki hány kiló, hanem meg kell próbálni úgy élni, hogy egészségesen étkez, és boldog legyél valamint sportolj és akkor szerintem egy idő után elérsz egy számodra legideálisabb kinézetet.:)Persze nem kell megkövezni, ez az én külön véleményem:)Én eszerint élek.
2010. márc. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 4 hónapja, hogy sikeresen az első kategóriába tartozom, addig átmenet voltam (se vékony, se túlsúlyos, viszont elégedetlen :D).

Első, mert sokáig aktív sportoló voltam,ebből kifolyólag soha nem tudnék megbarátkozni egy nagyobb fölösleggel

2010. márc. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én voltam első is, második is.


Tény: a második azért nagy csapda, mert elhiteted magaddal, hogy minden rendben van. Nekem a rokonság és a szülések adták az ürügyet, hogy ne akarjak már 3 gyerek után olyan vékony lenni. Örüljek a 3 gyereknek és kész. Ők szépek helyettem is....

Igen ám, de én meg szép lassan 20 kiló felesleggel fújtattam a lépcsőn, minden nap hátfájással keltem, s éltem, kényelmetlenek voltak a ruháim, folyton vásárolnom kellett nagyobbakat stb. S hiába próbáltam tetszeni magamnak, azért bennem volt a rossz érzés, hogy már nem tetszem úgy általában az embereknek, és nem dicsérnek meg a külsőm miatt, mint régen annyiszor. S bizony ez nagyon tud hiányozni. (Félreértés ne essék, büszke vagyok gyerekeimre, nem az önzőség beszél belőlem, de akkor is hiányzik az elismerés e téren. Aki ezt nem ismeri be, az szerintem becsapja magát.)

Tehát számomra olyan, hogy "kövér, de tényleg elégedett magával" kategória valójában nincs.

Talán akik mindig is ducik voltak, ott lehetséges, de nem tudom.


Én most az elsőre törekszem, a kövérség tapasztalatával talán értékelni is fogom tudni a vékonyságot. Most -10 kilónál tartok, s még egyszer ennyi kell, hogy elérjem célom, álmom. :-)

2010. márc. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A boldogság a lényeg, nem a súly. Egy olyan párral mint az enyém. Nem vagyok túlsúlyos, de úgy is imádna. Annó meghíztam, úgy is imádott, és szerinte nem az a lényeg.
2010. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elsőt

24F

2010. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is az elsőt választanám
2010. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!