Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalt màr ilyet valaki?

Tapasztalt màr ilyet valaki?

Figyelt kérdés

39 hetes terhes vagyok.

Èjjel bejöttünk, mert iszonyatosan fàjt a jobb oldalam a köldököm vonalàban kb. Nst jó, uh is volt, kis hőemelkedès, vérvétel pici gyulladást mutat. Kaptam antibiotikumot. Néha még érzem, hogy fáj egy kicsit, de nem vészes. Mára bent tartanak, ha lesz hőemelkedésem akkor műtét. Vannak kényedéseim, már több, mint 24 óràja össze-vissza.

A dokiknak fogalmuk sincs mi volt ez éjszaka, vakbélre tippelnének, de nem hiszem, hogy az..akkor most is fàjna szerintem.

Volt valakinek ilyen tünete?



2020. ápr. 11. 11:08
 1/1 Muerte Roja válasza:

Kedves Kérdező!

Valószínűleg már nem aktuális, de remélem minden rendben ment! Azt tanácsolom ha esetleg van facebookja akkor ott rengeteg kismamás-babás csoport van. Érdemes legközelebb ott kérdezni, ott aktívak a kismamák/anyukák :)

Minden jót kívánok!

38hkm

2020. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!