Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek valami jo ötletet...

Szerintetek valami jo ötletet a szülés meginditásához? Már rég lejárt az idő és most már türelmetlenül várom a lányomat. Ittam már málna levélteát meleg fürdő lépcsöztem egyik sem segitet.

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
türelem
2010. júl. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igyál meg 2 üveg tonikot még ma, éjjel beindul. Nekem bejött :)

2010. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Amikor van egy kis időd feküdj le, képzeld el, hogy ringatod. Beszélj hozzá, mond el neki, hogy már nagyon várod a találkozást. Képzeld el, hogy utat nyitsz a születéshez. A lazítás sokkal jobb, mintha lépcsőznél. A lépcsőzés, meg a többi praktika magzatvíz szivárgáshoz vezethet és ez ha nem látványos akkor a babára veszélyes lehet. Tehát ne siettesd. Ha túl sokáig van benn akkor ellenőrzött körülmények között úgyis megindítják majd. Tehát lazíts, beszélj vele és nyiss utat a születéshez.
2010. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a rég? Engem a kiírt időpont után 3 nappal befektettek,4nap megfigyelés,aztán indították. előtte óvatos szexet ajánlott az orvos"házi feladatként",mert a spermában van valami,amitől megindulhat a szülés. Igaz rajtunk nem segített,magasan volt a baba,nem illeszkedett be rendesen. Szülés közben zökkentette helyére a doki a fejét.

Könnyű szülést Neked!

2010. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én (5 éve) március 25-re voltam kiírva, és április 8-án született a fiam, császárral, mert hiába indították, nem akart jönni.

Utolsó héten takarítottam, lépcsőztem,szexeltünk, semmi nem vált be.

A kórházban 5 napig kaptam naponta oxitocin infúziót, aztán már méhszájérlelő zselét (brrr....), aztán 5.napon burokrepesztés, és 5 percre rá már a műtőben voltam.

2010. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Úgy tűnik, a mostani babák ilyenek. Az enyém is késik és már minden bajom van, nagyon jó lenne már kettőben lenni. Én ittam már tonikot is, semmi hatása... Fahéjas tea se jött be, fürdő se, nagytakarítás se... Nekem sincs ötletem, de együttértzek!
2010. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
MÁr énis többször kitakaritotm csillog a lakás szex is meg volt de semi nem segit pedig koponya fekvésü már 5 napja hordom tul.
2010. júl. 27. 09:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A 09:26 tanácsát fogadd meg. A pszihéd beindíthatja a szülést. Szerintem az a felsoroltak közül a leg- épkézlábabb ötlet. Feküdj le, lazíts, koncentrálj! Képzeld el a szülést,és hogy a kezedben tartod, szoptatod. Beszélj a kicsihez, beszéld meg vele, hyog már ideje megszületni, nem kell félni, nagyon jó lesz, mindenki várja. Mutasd meg neki a te szemeiden át kiságyát, a holmit, amit neki készítettél. ne gondold, hoyg butaság, próbáld ki! Ártani nem árthat. Ezek a fura praktikák viszont esetleg.
2010. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán neki ennyi az ideje. Az a terhességi idő csak átlag, lehet hoyg a ti családotokban, vagy csak ennél a gyereknél pár nappal hosszabb, míg érett lesz. Ne siettesd, de várd! Végezz gátlazító gyakorlatokat, gátmasszázst!
2010. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!