Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek honnan indult a fájás,...

Nektek honnan indult a fájás, amikor tényleg megindult a szülés és nem csak jósló fájás volt?

Figyelt kérdés

Derékból olyan megjön érzésként, vagy a hasatokból éreztétek?

Ma voltam fájásmérésen és már ott is voltak fájások, de nem rendszeresek így még hazajöhettem.

Egész nap éreztem enyhe görcsöket, viszont fél 6-fél 8-ig bizonyos időközönként , rendszertelenül olyan feszítő, szurkáló érzés volt, nem fájt csak kellemetlen volt. Már azt hittem elindul a szülés de azóta is nyugi van, pedig már jöhetne a baba 39 hetes vagyok.Igazából csak olyan mintha a baba nyomná ki magát ,de ilyen sokáig?


2011. nov. 2. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem hol derékból, hol hasból, amíg rendszertelenek voltak. Amikor már rendszeres volt nem tudtam követni, annyira fájt.
2011. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én fájás gyenge voltam, ami azt jelenti, hogy hiába tágultam rendesen, nem éreztem semmit. Szülni is csak azért indultam el, mert elfolyt a magzatvíz. Géppel figyeltek, majd kaptam 11:30-kor oxitocint 11:45-kor elkezdett picit hasmenésszerű kicsi görcseim lenni ami 11:55-re igencsak felerősödött. Nem engedtek sétálni, feküdnöm kellett ami igencsak kellemetlen volt. Nekem ekkor a hasam alja fájt nagyon, szó szerint egymást érték a görcsök, levegőt alig kaptam, de szerencsére 12:00-kor a 3. nyomásra meglett a kisfiam! :D


Hány hetes vagy? Csak nem kezdődik? Ja és nekem jóslóim sem voltak.

2011. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

nekem hasból jövő volt a fiammal, ami azt jelentette esetemben hogy nem menzi szerű görcsök, hanem mintha leszakítanák a hasad alját! görcsök csak sokkal később jöttek, ezért nem is indultam el, mivel mindenki görcsökről beszélt nekem, nem hasleszakadásról :) a barátnőmnek pl. a combcsontja kezdett nyilalni, de annyira hogy egy órán belül már lábra sem tudott állni! és semmi görcs nem volt hozzá !

2011. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

39 hetes vagyok, de még mindig egyben. A tegnap esti műsor még mindig csak jósló volt.

Azért köszönöm a válaszokat.

2011. nov. 3. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a rendes fájásokra is azt hittem, hogy jósló, nem is foglalkoztam velük, elviselhetők voltak, az időt meg nem is néztem. A férjemnek tűnt fel, hogy rendszeres :)

39 hetesen ne siess még :)

Könnyű és gyors szülést kívánok majd!

2011. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia hat mi is 39 hetesek vagyunk es ugyan ezzel a tunetekkel rendelkezek,szurkalo fajas a hason es rendeszertelen gorcsok a has alatt meg sok mocorgas, en is aggodom mar hogy mikor jon el az ido, ugy erzem pontos valaszt senki sem tud adni nekunk,hiszen mindenki maskepp viseli,erzekeli, de remelem hogy idoben rajovok ha erkezik a picikem. Konnyu szulest kivanok es sok egeszseget:)
2011. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is kívánok mindenkinek könnyű szülést!!

Szerencsére én már túl vagyok rajta, 11. 11-én megszületett a lánykám.

A hasam aljából indultak a fájások és végig ott is éreztem a 6 órás vajúdás alatt.

2011. nov. 27. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!