Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet menni műkörömmel szülni,...

Lehet menni műkörömmel szülni, vagy ezt én tudom rosszul?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy még a lakkot is lemosatják!


Kulcsár Edinánál láttam, hogy műkörömmel megy neki a szülésnek!


2020. ápr. 21. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Lehet. Nekem gellakk volt fent. Elvileg a korom elszíneződéséből tudnak erre-arra következtetni, de szerintem ma már ennél szofisztikáltabbak. Nekem pl 2x néztek verkepet szules alatt. A gyereket is monitoroztak végig. Lényeg, a kutya nem törődött a kormommel és a kórház tájékoztatójában sincs benne, hogy ne lehetne.
2020. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Mindkétszer géllakk volt fent, senkit nem érdekelt a körmöm
2020. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Sürgősségi császárom volt és senkit nem érdekelt a műkörmöm. Normál esetben leszedettem volna, de így nem volt rá lehetőségem.
2020. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Elvileg csak akkor lényeges, ha sürgősségi császárra kerül a sor, oxigén szintet néznek rajta. De azt hiszem láb körmöm is lehet nézni.

Én leszedtem, alig várom, hogy legyen megint :)

2020. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy lehet. Rég nem releváns a műköröm.
2020. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sote 1en pl pont problémáznak miatta, (pontosabban azt mondta egy csecsemő orvos, hogy addig nem adja oda a fiam amíg nem szedem le) de ami miatt lényeges, azt a labujj körmöm is meg lehet nézni.
2020. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem saját, hosszú körmöm van nem műköröm, sima lakkal volt akkoris,a lábamon is lakkozva volt, senkit nem érdekelt.
2020. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Értem :)


Ezek szerint neki se volt probléma, mert megszült azóta! Én is olyat hallottam, hogy ott a nővérrel mosatták le, meg ilyenek....

2020. ápr. 21. 15:30
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Hát a műkörmöt pl moshatják... 🙂

Én elsőnél koromlakkal mentem szülni, azt lemosattak de nem a szüléskor hanem utána, amikor már csak labadoztam..


Másodiknál műkörömmel mentem, akkor se volt baj a szülésnel, nem szóltak érte, akkor is a csecsemő osztályon pattogtak hogy "mossam le", én meg mondtam ha hoznak egy feszítő vasat akkor lepattogtatom a saját körmömmel ha úgy jó 😅

2020. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Lehet. Én ugyan nem szültem még, de szülés utáni fotókat láttam sok barátnőmről és családtagomról. Volt akinek műkörme, géllakkja volt, ráadásul frissen csináltatott, pár napos, max egy hetes.
2020. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!