Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek terhesség alatt már...

Akinek terhesség alatt már volt előteje, annak is durva tejbelövellése lett szülés után?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 3 nap mulva lövelt be.Aztán kb.2 hónapig szoptattam,úgy hogy tápszerrel kellett pótolni.
2020. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hónapos terhes koromtól folyt a tejem. Szülés után (sürgősségi császár) 2-3 napig csak kolosztrum volt, de jött folyamatosan.

Utána meg, hát, mint a fejős tehén :)

Reggelre átázott a lepedő is.

De nem idegeakedtem miatta, örültem, hogy ennyi tejem van. 2 évig szoptattam a lányom.

2020. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20 hetesen már csöpögött a tej a mellemből, szülés után nem volt tejbelövellésem és nem tudtam szoptatni. Egy csepp tejem nem volt.
2020. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt egyáltalán tejbelovellesem, azóta is 100ml-ket tudok fejni egy nap azt kanyar. A többi tapszer.
2020. ápr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
A 3 kicsivel terhesen szoptattam is az eggyel nagyobbakat, mi a nagyon kicsi korkülönbségben hiszünk. 😊 Feszült pár napig szülések után a mellem, de sosem fájt vagy gyulladt be és sosem kaptak tápszert.
2020. ápr. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En is szules utan 3 nappal mint a fejostehen.
2020. ápr. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, eleve csak 5 nap után lövellt be. De nem egy hirtelen valami volt, csak lassan, fokozatosan. Párhuzamosan csökkentenem kellett a pótlást is.
2020. ápr. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt előtej, ha megnyomtam, kispriccelt. Az első császár után 3 nappal lövellt be, de addig is bőven jóllakott a lányom az előtejjel. Amikor bedurrant, hát, igen, brutálisan nagyra nőttek a melleim fél nap leforgása alatt, és annyi tejem volt, hogy az egész csecsemős osztályt etethettem volna kb. Fiamnál annyi volt a különbség, hogy 2 nap után lövellt be, de akkor is nagyon durva volt, rengeteg volt a tejem.
2020. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!