Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye még júniusban tuti nem...

Ugye még júniusban tuti nem lehet apás szülés?

Figyelt kérdés

Biztos furcsa, de én nagyon örülök neki, hogy most nem lehet. Nálunk nagy probléma volt belőle, de aztán megoldódni látszódott a korlátozás miatt.


Nem ért meg engem egytalán a férjem. Gyakorlatilag ő az utolsó, akit szeretnék akkor ott. Nem is tudom elképzelni hogyan tudnék aztán vele úgy együtt lenni (magam miatt, nem miatta lehet ő fel sem venné úgy a szülés dolgot ahogyan én azt gondolom).


Meg kell szenvednem, hogy meglegyen a gyerek. Akkor legalább ezt dönthessem el, nem? Ha mégis engedik mit tegyek? De ugye nem?



2020. ápr. 24. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ hol, a legtöbb helyen most is van apás szülés.
2020. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Öszintén szólva milyen kapcsolat az, ahol nem MERED megmondani a férjednek, hogy nem akarsz apás szülést?

Ha ennyi bizalom és megértés nincs köztetek, akkor mi lesz, ha ott a gyerek?

Egyébként igen sok helyen most is van apás szülés, szóval erre ne számítsd.

2020. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Huha, felénk nincsen ezért nekem ez is új infó. Meg merem mondani. Vita van belőle.
2020. ápr. 24. 21:27
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Akkor úgy kérdezem: HA ebben sem tudtok megegyezni, akkor hogy fog müködni a kapcsolatotok, ha még egy gyerek is ott van?
2020. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Úgy mondanám, hogy ez kritikus pontnak számít nálunk, nem ez jellemző az egész kapcsolatban.
2020. ápr. 24. 21:33
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Ahol én szültem ott most is gond nélkül van apás szülés. Egyébként ezt muszáj megbeszélnetek. Esetleg nálad melyik rész a probléma? Az elején ott lehet veled a vajúdásnál de a kitolás résznél ne vagy akkor majd azt ott eldöntöd? Utána úgyis van 2 óra aranyóra.
2020. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Megkérdezhetem kinél mi az ok? Általában ez fordítva szokott lenni.
2020. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom a kérdezőnek az a baja, hogy ez egy kiszolgáltatott helyzet és nem akar pont a férje előtt szenvedni ahol aztán minden is lehet a szülő nő részéről (vér, rókázás vagy becsúszott kaksi is). Tehát a tip-top mindig makulátlan imázs a szülőszobán felejtős.

Bár szerintem sem lehet ez egy jó kapcsolat. Mert ha így is van akkor lehetne a férj elfogadó és megértő. A nő döntése a lényeges, hogy mit és hogyan szeretne.

2020. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Hagyjátok már békén, nem kapcsolati tanácsot kért. Ha tippelnem kéne, ahol most nincs, ott szerintem még júniusban sem lesz. Ha lazítanak a korlátozásokon, több beteg lesz, tehát a kórházak inkább szigorítanak majd.
2020. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tudtommal júliusra fogják majdnem teljesem feloldani a korlátozást, ekkor már mehetnek a gyerekek óvodába. Szerintem ha nem lesznek túlterhelve a kórházak, akkor az apás szülés is júliusban lesz engedélyezett, ha az adott intézményben jelenleg tiltva van, mert ugye vannak olyan helyek, ahol jelenleg is engedett.
2020. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!