Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye még júniusban tuti nem...

Ugye még júniusban tuti nem lehet apás szülés?

Figyelt kérdés

Biztos furcsa, de én nagyon örülök neki, hogy most nem lehet. Nálunk nagy probléma volt belőle, de aztán megoldódni látszódott a korlátozás miatt.


Nem ért meg engem egytalán a férjem. Gyakorlatilag ő az utolsó, akit szeretnék akkor ott. Nem is tudom elképzelni hogyan tudnék aztán vele úgy együtt lenni (magam miatt, nem miatta lehet ő fel sem venné úgy a szülés dolgot ahogyan én azt gondolom).


Meg kell szenvednem, hogy meglegyen a gyerek. Akkor legalább ezt dönthessem el, nem? Ha mégis engedik mit tegyek? De ugye nem?



2020. ápr. 24. 21:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt az infot te honnan vetted? Még senki nem tud semmit, pláne júliusig nem látunk. Csak annyit tudunk hogy elkezdik feloldani.
2020. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6%

Fuuu de utálom itt GyK oldalon, hogy mindenki extra okos és mindenki jobban tud egy ismeretlenről, 3 leírt mondat alapján. Párterápián is kell x alkalom, mire a képzett szakember belelát 2ember kapcsolatába, ahol közben kérdéseket tehet fel és tudja merre haladnak. De itt, pár mondatból ilyet írtok, hogy ez nem egy jó kapcsolat?! Hát kik vagytok tik, álszentek...

Na, kiadtam magamból.

Kedves kérdező, én májusban szülök, cirka 2hét múlva. A férjem szeretne bent lenni, más apukáktól azt hallotta, hogy hatalmas élmény. Ezt nem vitatom, nem is szeretném megfosztani az élmémytől. Viszont lássuk be, egy szülés nem éppen szivárványon sétálgatás, a beöntés adását is eltörölték, szóval van ott minden, pisi, kaka, magzatvíz, vér. Én ismerem a saját férjem, aki képes megrökönyödni azon is, ha összekeverem előre a pörköltet a tésztával húsos makaróninak, és nem szólok előre. S nem akarom, hogy amit szüléskor lát, rányomja bélyegét a szexuális kapcsolatunkra, hogy az eddigi szexkép átváltson egy undorba, mert esetleg látja, mi van ott szüléskor. És lehet, hogy jól viselné, de lehet, hogy nem. Ezt a jóisten sem mondja meg előre, nem hogy én, vagy itt a sok nagyokos. Saját magam is van, hogy másképp reagálok valamire, mint gondoltam, hogy fogok. Pl. Sokan szeretnének kígyót megsimogatni, de mikor adódik a lehetőség, borzalmasnak élik meg, és napokig beleborzongnak, ha csak rá gondolnak. Én bízom a sorsban, hátha a koronavírusra fogva nem lehet majd bent. S megmaradok szexistennőnek a szemében. Pont. (nem kérek okoskodást, hogy de rossz a kapcsolatunk)

2020. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%

Nyugika 12-es, ne húzd már fel magad mert még beindul a szülésed. Érdekes én nem húzom fel magam azon mert totál ellentéte a véleményemnek.


Viszont akkor mit is vár tőlünk a kérdező? Operatív törzs vagyunk hogy majd megmondjuk a tutit hogy júniusban mi várható szülés kapcsán? Vagy nekünk kéne orvosolni azt a párkapcsolati problémát, hogy a férjével nem tudja megbeszélni a szülést?

2020. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13-as, bár beindulna :)
2020. ápr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!