Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés gerincbe érzéstel...

Milyen érzés gerincbe érzéstelenítőt kapni?

Figyelt kérdés
Már nem sok van hátra a szülésig, remélhetőleg természetes úton szülök, de a császárra is készülök hátha mégis az lesz.
2020. ápr. 25. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nálam jobban senki nem fél a tűtől...első gyerekem simán szültem,nem kértem semmit.Második császáros lett,hát mondanom sem kell,rémálmom vált valóra.Ki voltak tőlem,mert ahogy jöttek a tűvel,mindig hátra fordultam és nem tudták beadni.Aztán mondták h.na jó mostmár maradjak nyugton,mert ababának már nagyon kikéne jönnie.A lényeg h.semmit nem éreztem.Mégcsak annyit sem mint vérvételen.Maga a tudat rosszabb.
2020. ápr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amnyira vékony tűvel szúrnak, hogy meg se érzed szinte
2020. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hüvelyi úton szültem, de gerincbe adott érzéstelenítővel ( EDA). Nekem háromszor is szúrták mert elsőre nem sikerült. Ami rossz volt h nagyon előre kellett hajolni, alig bírtam a nagy pocaktól, és amíg szúrnak nem szabad mozognod, mert elég necces terület. Ami a fájdalmat illeti, éles fájdalmat éreztem, olyan hideg éles, valahogy így tudnám legjobban megfogalmazni. Nagyon kellemetlen de kibírható, én 3x is... nem tudom h császárnál is ezt adnak e, de nekem ilyen volt.
2020. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok.Az sem mindegy ki milyen rutinos a beadásban.Nekem szerencsém volt,mert az ég világon semmit nem éreztem.
2020. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Amikor először kaptam előtte 13 órát vajúdtam, na akkor nem éreztem meg annyira kimerültem és brutál fájásaim voltak. Megváltás volt!! Másodjára programozott császár volt. Rá is görcsöltem, darázscsípéshez hasonlítják. Kb olyan. Felkiáltott a aneszteziológus mikor bennem volt a tű, hogy atya Úristen. Na ott majdnem elájultam, mert azt hittem elrontott valamit. Utána próbáltak megnyugtatni, hogy semmi baj, csak a gyógyszerespapír repült az arcának.😄
2020. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Huh utolsó.. azért ez elég gáz, nem csoda hogy felkiáltott, ha a szúrás pillanatában repül az arcába az elég veszélyes. Mik nem történnek..:)
2020. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom nincs, mert nem nekem nem tudnak a gerincembe érzéstelenítőt beadni, de a nővéremnek volt. Azt mondta, hogy meg sem érezte, csak mintha valaki kb. az ujjával megtapintotta volna.
2020. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem éreztem. KB egy szonyog csípés volt...
2020. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó anesztest fogtam ki, így nem éreztem semmit. Előre kell görnyedni, egy székre tenni a lábakat, és a lehető legmozdulatlanabbnak maradni. Nem éreztem én sem, viszont hallottam ahogy a tű becsúszott a csigolyáknál. Borzasztó recsegős.. Nem is tudnám mihez hasonlítani. :/ EDA után viszont tudtam aludni egy kicsit, ami 15 óra vajúdás után megváltás volt...
2020. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Épphogy csak egy pillanatig éreztem egy csípéshez hasonlót.

Hüvelyi szülésre készültünk, de fájásgyengeség miatt mentünk a műtőbe. Olyan hirtelen ért a hír, hogy felfogni sem volt időm hogy mi következik.

2020. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!