Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sima (nem felszívódós) varrat...

Sima (nem felszívódós) varrat mikor esik ki a gátsebből? Van külső és belső is. Ma egy hetes a babám, fájni nem fáj.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 26. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Első alkalomal 2 hét után 1 aztán volt ami 4 hetesen

2. Alkalommal nem esett ki semmi

2020. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jah bocs

Nem felszívódót az szedni kell, nem?

2020. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem minden varratot kiszedett a doki ami kívülről látszott, még a kórházban, 4.napon. Mondta h a belső varrat majd kipotyog, hát én nem is találkoztam vele.
2020. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A felszívódó varrat esik ki. Az a része ami kívül van.. te jó ég..
2020. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3 napra engedték haza a kórházból, nem felszívódó varratot kaptam. A doki azt mondta távozás előtt, hogy ha akarom kiveszi, de még nagyon korai, egy idő után magától kiesik úgyis. 10 napot mondott, de kiváncsi vagyok mi a valós tapasztalat. 6 hetes kontroll jelenleg nincs. Azt mondta, csak akkor kell menni vele, ha fáj, begyullad.
2020. ápr. 26. 16:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 4. héten kezdtek kihullani, 6. héten már nem volt. 8. héten mentem kontrollra, én a helyedben azt nem hagynám ki... engem simán a kórházban fogadtak, úgy hogy mindenféle korlátozás van... de a hat heteset megcsinálják.
2020. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretném kihagyni, de több doki is elmondta, hogy 6hetes kontroll jelenleg nincs. Csak sürgős eseteket fogadnak, magánrendelés szinten nincs.. elfogok menni, ha feloldják a korlátozásokat, de az kitudja mikor lesz. :(
2020. ápr. 26. 17:55
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen nincs. A kórházi rendelést hívd fel.
2020. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kipotyogós varrataim voltak. Egyetlen eggyel találkoztam 4 héttel a szülés után. A 6 hetes kontrollon már nem volt bent egy sem.
2020. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a külsőket 4. napon kiszedték még hazajövetel előtt. A belsők pedig kb a 7. napon kezdtek el kipotyogni. Egyet akkor láttam először a fürdőkádban, aztán rá 2 hétre a wc-ben ismét. 8. héten voltam kontrollon, de nem mondta a doki, hogy lenne bent még. Viszont nekem a 4.napon való varrat ex. kicsit korai volt. A repedésem itthon szétnyílt, majd begyógyult, majd ismét szét ismét össze.. Nem értem miért erőltetik ezt ennyire.
2020. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!