Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Program császár után a korházb...

Program császár után a korházban ti milyen ruhát /alsóneműt viseltetek?

Figyelt kérdés

A bent toltott napok alatt ti haloinget vagy pizsama vagy barmi más.

Illetve a bugyi amit hordtatok milyen volt ilyesmi :)


2020. ápr. 27. 08:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hálóing és eldobható bugyi. Mondjuk nekem nem program volt. Nem tudom ez mit számít
2020. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
A védőnőd nem adott kelengye listát vagy a kórházba beszerzendő dolgokról információt? Szerintem császáros sebbel lehet egyszerűbb a hálóing pl. mikor wc-re mész, mint a pizsama nadrágot fel-le húzgálni.
2020. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Eldobható (tena) bugyi (a 3. naptól olcsó kínai pamut atombugyi -nem sajnáltam kidobni, ha véres lett) és kincstári hálóing.
2020. ápr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Hálóing. Szerintem pizsit nem is lehet.

Amikor már lehetett húzni bugyit, akkor jó nagyot húztam a betét miatt.

2020. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tundra bugyi, leggings, póló. Gyűlölöm a hálóinget, abban a 1,5 napban, amit benn töltöttem, sem bírtam volna viselni.
2020. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Háloing,Tena lady pants. Tökéletes volt minden szempontból. Tartotta a hasamat, kényelmes volt akkor is amikor a drain még bennem volt,nem áztam át,ha erősebb vagy hirtelen jött nagyobb adag vér. Itthon is használtam, a bugyit nem birtam elviselni sem,kb 1 hétig még szülés után.
2020. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

sosem értem meg azt az okot, hogy a nacit fel-le kell húzni... miért, bugyi nincs rajtatok? ugyan azzal a mozdulattal lehet letolni és felvenni.

Rajtam legg és tunika volt, prog.császár után

2020. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Eldobható bugyi, szülés utáni betét. Első nap hálóing aztán pizsama. Nem tudom mitől függ, de a szobatársam első nap nem vehetett fel semmit.
2020. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"Mamabugyi", 3/4es leggings, póló napközben. Pizsamának is olyat vittem, ami 3/4es nadrág+rövid ujjú. Nekem a nadrág sokkal jobban tartotta a bugyit a betéttel, mintha csak hálóing lett volna rajtam. Meg itthon se szeretem a hálóinget, így teljesen kényelmes volt.
2020. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%

#5 "gyülölöm hálóinget"

Manapság már olyan hálóingek vannak,mint egy polo,de mindegy.

Én hálóinget,aztán polót,melegítő nadrággal.

2020. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!