Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ügyeletes orvosnak császár...

Ügyeletes orvosnak császár után illik adni pénzt? Félek, meg se fogom ismerni. Mikor kell odadni?

Figyelt kérdés

Császárom lesz, nincs fogadott dokim. Ha adnék pénzt, akkor mikor, kinek?

Császárnál többen vannak ott eleve, mi van, ha a nevüket se fogom tudni? Vagy maszkban lesznek végig én meg meg se ismerném utólag a dokit, mert eleve stresszben leszek a műtét miatt.

Hogy kell ezt ilyenkor intézni? Aki adott, mikor, hogyan?


2020. ápr. 20. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Úgy gondolom sok esetben anyagi okokbol nem fogadnak orvost,akkor meg minek adnál az ügyeletesnek?
2020. ápr. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Amíg nem történt meg a dolog addig totál felesleges ezen aggódni. Nem kell pénzt adnod, de ha valóban úgy érzed figyelmes, és szeretnéd a háládat kifejezni akkor persze megteheted.

Általában amúgy az ügyeletes orvosok nagy része másnap, vagy azt követő nap bemegy az anyukákhoz érdeklődni hogy vannak, van aki tényleg azért hogy lássa jól van-e, valaki meg szimpla számításból, hogy legyen esélyed pénzt adni.

De ha nincs fogadott dokid akkor semmit sem "kell" vagy "illik". Rád van bízva.

2020. ápr. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha úgy érzed, a doki valami extrat tett erted, vagy különösen kedves volt, stb, akkor adhatsz neki. Elvileg vizitnél ő is jelen lesz és ő lesz az, aki kiszedi vagy megnézi a varratodat, mielott haza engednek.
2020. ápr. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Biztos h rajta lesz a zárón ( mikor mész haza de akkor nem biztos h bent lesz) vagy a nővér pultnál megtudják mondani h akkor ki dolgozott és amíg bent vagy bármikor adhatsz neki. Persze ha ott lesz.
2020. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem csak anyagiak miatt. Nálunk szerencsére rendben van az sztk ellátás, nem maradt el vizsgálat, rendes a doki stb. Így úgy voltam vele, nem szánok rá feleslegesen havi 20 ezret, de ha szülésnél minden jó lesz, nem sajnálok adni érte valamennyit, ha"csak"pár tízezret"is.

Köszönöm a válaszokat!

2020. ápr. 20. 12:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem fogadtam dokit,és nem anyagi okok miatt. Feleslegesnek tartottam, minden rendben volt végig a vizsgálatokon, rendes volt az sztk-s orvos.

De szülésnél én is adtam az ügyeletesnek utólag,mert nagyon meg voltam vele elégedve.

Biztos segítenek majd a nővérek, ha nem tudod ki császározott. De valószínű, hogy előtte váltatok pár szót, és bemutatkozik.

2020. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!