Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sajnos terhességi csíkjaim...

Sajnos terhességi csíkjaim lettek a hasamon a 9 hónap alatt (mindent megtettem ellene, mégis). Szülés után van valamilyen módszer, amivel el lehet halványítani őket?

Figyelt kérdés
Tudom teljesen nem tüntethetők el. :-) de ismertek olyan dolgot amitől picit összehúzódnak? 3 hete szültem.
2010. júl. 28. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy éve szültem, és nem múltak el. Azt mondják nem is fognak. Viszont már nem lila,hanem teljesen fehér. És sokkal kisebb. Nem nagyon látszanak már.
2010. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én lassan 5 hónapja szültem és a bőrgyógyászom tanácsára Babe krémmel kenem, ami erre való, mármint terhesség utáni striákra. Sokat szépült azóta, de elmúlni nem fog.
2010. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapja szültem, nekem is vannak még mindig (és lesznek is), de szinte már fehérek. Zuhanyzás közben mosdószivaccsal "dörzsölt" meg, az serkenti a vérkeringést és ezeken a csíkokon is segít.
2010. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2,5 éve szültem, és még megvannak a csíkjaim. Már teljesen elhalványodtak, de bikinit nem vennék fel. Sajna ezen csak a sebészkés segít, az sem 100%-ig.
2010. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első babámnál szépen szorgalmasan kentem a hasamat. Azon nem is lett csík :-) ellenben az oldalam, és a hátamnál körbe, kicsit még a combomon is van. 2 év múlva szültem utána, akkorra nem múlt el, de akkor már nem kentem magam, és nem lett több csík. Most harmadszor se kenem már, bár majd megpróbálom lehet a schüssler sókat, hátha segítenek majd a vége felé. Gondolkoztam valami drága kencén is, hátha kicsit segít, de a férjem így is vonzónak talál, én is megszoktam, bár néha azért elszörnyedek, de hát mindennek ára van :-)
2010. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 claudya válasza:
Szia :) hallottál már az epl es fénykezelésről? Az 98 % ban eltünteti a csikokat...probáld ki...börgyogyászok csinálják :)))
2014. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!