Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt szeretnék...

4 hónap alatt szeretnék lefogyni 12-15kg-t. Bevállt módszer?

Figyelt kérdés
Eddig 14-et fogytam, de most megállt. Mit tegyek, hogy újra meginduljon és sikerüljön a többit is leadnom?
2010. jan. 22. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Sportolj
2010. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eddig milyen módon fogytál? Sportolj többet, egyél egészségesebb kajákat kevesebb szénhidráttal vagy esetleg még ezekhez adhatsz hozzá egy kis zöldteát vagy valamilyen fogyasztóteát, hogy gyorsabb legyen az anyagcseréd. Ennél többet nem nagyon tudsz tenni. Hány kiló vagy? Biztos vagy benne, hogy van annyi felesleged, amennyit kiírtál? Mióta stagnál a súlyod? Előfordul, hogy megáll pár hétre vagy akár 1-2 hónapra. Ilyenkor csak fenn kell tartani az életmódodat és magától megindul újra. De ha már elérted az ideális súlyodat, nehéz fogyni. Ne fogyj túl sokat.
2010. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg van olyan, hogy stagnál, de folytatni kell tovább. Nekem is stagnált, ekkor tartottam 2 nap szünetet, rendesen étkeztem, persze azért mértékkel, aztán visszaállva a diétára újra beindult.

Talán nem hatásos, nekem működött, 2 nap próbát megér, ha egy ideje stagnál.

Meg sok folyadékot fogyasztani és figyelni, hogy az anyagcsere működjön.

2010. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy kell még fogynom, 158/73 vagyok. Eddig nem igazán diétáztam, szinte maguktól mentek le a kilók. Amikor megállt, akkor kezdtem diétázni, de 2 hónap alatt 4 kg ment le, előtte havi 3-4. De most egy ideje semmi
2010. jan. 23. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!