Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Segítséget kérnék Tőletek!...

Papp Brigi kérdése:

Segítséget kérnék Tőletek! Másfél hónap múlva férjhez megyek, és kb.5-6 kilóval van több rajtam mint kellene! Jó módszer, gyors, eredményes megoldás? Csak mert sürget az idő!

Figyelt kérdés
Persze, tudom, a sport mellett. Aerobic-ozom, tornázom minden nap...
2011. máj. 19. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
fehérjediéta. persze nem lehet sokáig csinálni de ha gyorsan le akarsz adni pár kilót akkor nagyon hatásos. én 3 hét alatt bikinialakot értem el vele, igaz előtte is csak 1-2 kiló feleslegem volt.
2011. máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miután a fogyasztószereknél van a kérdésed, gondolom, hogy a sport mellé szeretnél valamit, ami még pluszba rásegít, ezért én a 30days-t ajánlom, legalábbis nekem ez vált be. Én két hónapig szedtem, és nekem 6 kiló ment le, de mellette én jártam úszni meg fallabdázni is, szóval azért valamennyi mozgás szükségeltetik hozzá, ha biztosra akarsz menni:) Ja, és gratulálok az esküvődhöz :)
2011. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%

Norbi Update 1-es és Ultra 1-es kódú kaják. Spártai, de hatásos. Ha lement a pár plusz kiló, rögtön egyél ezeknél izmosabbakat is :)

A kódolt kaját listáját a neten megtalálod.

2011. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!