Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pocaklakóm van és tájékozódni...

Pocaklakóm van és tájékozódni szeretnék a Hatvani ill. gyöngyösi kórház a jobb? Ill. Melyik orvost ajánlanátok? Örömmel veszem a tapasztalatokat is Az orvosra vissza térve érdekelne az elérhetősége és a tarifája is

Figyelt kérdés

2020. máj. 5. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A hatvani kórház egy mészárszék...ha jót akarsz magadnak, be ne tedd a lábad.
2020. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Tapasztalatod van ezzel kapcsolatban? Nem megfelelő a szülészeti osztályuk?

2020. aug. 23. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg új felszerelést kaptak, de hiába, ha nincs mögötte megfelelő szakmai tudás.


Most azok az orvosok ott, akiket Gyöngyösről eltanácsoltak...


Több osztály negatív tapasztalata miatt mondom, hogy a legjobb lenne bezáratni a helyet, vagy lecserélni az egész gárdát.


De mivel nincs utánpótlás...reménytelen a helyzet.

2020. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyöngyössel sem jársz sokkal jobban, de ha már "muszáj", ott válaszd Dr. Hrabár Jenőt, sok rossz közül ő a legkevésbé az. Ha megteheted, szülésznőt is fogadj, sőt, ha nincs komolyabb eü. gondod, akkor elég lehet csak azt. Buzásné Csaja Marianna pl. nagyon jó. Tarifákat, elérhetőségeket nem tudok, sajnos én anno nem fogadtam meg senkit, pórul is jártam... De voltam terhesség alatt is az osztályon, akkor elég jól lejött, hogy ki milyen.
2020. aug. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nadim főorvosúr lett az orvosom nagyon sokan őt ajánlották ismerősök, ill más anyukák is :)

2020. aug. 26. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:
😲😱
2020. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!