Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában (vagy...

Szült valaki mostanában (vagy bármikor) maszkban? Milyen érzés volt? Rendesen kaptál levegőt? Mennyire zavart?

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Nemrég én is feltettem ezt a kérdést itt. Volt aki majdnem lehülyézett, hogy úgy nem is lehet szülni, oxigénhiány stb...

Volt, aki azt írta, kellett a maszk, de a végefele levehette.

Szóval nem lettem okosabb. Én vidéki kórházban szülök majd, még van néhány hetem, majd ott kiderül.

2020. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Én nem értem, miért kéne maszk, nekem a doki a rendelőben mondta, hogy vegyem le nyugodtan...
2020. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Könyörgöm amúgy is alig kapok levegőt benne mondjuk egy tesco után, és mi az egy szüléshez képest...
2020. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

En kb 8x hánytam szules közben. Mókás lett volna maszkban. Kanül a kezemben, fájás a tetofokán, majd.... elnézést. Kecsesen maszk le, vesetálat magam alá igazgatom és hányok. Ja nem. Meg maszk nélkül is volt hogy egyszer a ferjem egy full más edényt tudott csak felkapni, hogy ne hányjam le az ágyat.

Ertem amúgy a lényeget, de nekem ez szules közben állati életszerűtlen. És igen azért amikor a mely levegoket szájon be, orron ki. Hogyan? Tuti ezt is pasi találta ki.

2020. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Nyíregyházán szültem 2,5 hete mikor a szülőszobára mentem én levettem és kidobtam. Aztán mondták,hogy hát nem kellett volna kidobni magamon kellett volna hagyni. Én meg mondtam hogy ígyis alig kapok levegőt,aztán nem álltak le vitatkozni velem.
2020. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Szlovakiaban mindenki maszkban szul es senki nem oxigenhianyos... Kotelezo a maszk nalunk szuloszoban is vajudaskor, szuleskor. Ido kerdese hogy magyarorszagon is kotelezo legyen.
2020. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig senki se a kérdésemre válaszolt :D Tapasztalatokat szeretnék hallani olyanoktól, akik maszkban szültek. (Én amúgy nem Magyarországon fogok szülni, és ahol élek, jelenleg kötelező a maszk a szülőszobában.)
2020. máj. 11. 22:56
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Azert nem kapsz, mert magyarorszagon nem kotelezo, igy senki nem tartja be. Menj facebookra felvideki anyak csoportjaba, kerdezz ra ott, biztosan sok tapasztalatot megosztanak veled.
2020. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Magyarországon nem kötelező, így itt senki nem fogja magát szívatni a maszkkal szülés közben (el sem tudom képzelni egyébként hogy lehet maszkban szülni, én már szültem egyszer, levegőt alig kapsz maszk nélkül is). Kérdezz ott, ahol élsz, ha ott kötelező.
2020. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Anoni_30 válasza:
Maszkban szültem. Április 5 Szigetvár. Senki se mondta, hogy vegyem le. Alapból is néha hiperventilláltam szóval nehéz volt .. Szerencsére gyorsan meglett a baba.
2020. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!