Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha sanszos, hogy a köldökzsinó...

Ha sanszos, hogy a köldökzsinór a baba nyakán akkor a hüvelyi szülés kizárva?

Figyelt kérdés
2020. máj. 14. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ki mondja, hogy sanszos? UH-on ez nem látszik, így kívülről és előre nem lehet megállapítani.
2020. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Jobb helyeken igen.

Én rosszabb helyen szültem, így belőlem kikönyökölték. Pedig amikor a védőnő szívhangot hallgatott, ő is említette, hogy talán valami nem stimmel a köldökzsinórral. Majd az nst-n is látszott, mondta a hölgy, hogy majd a doki ránéz, és eldönti, mi legyen. Kis rezidens nézett rá, nem vette észre(?), hogy gáz van, haza is engedett. Szülésnél jeleztem, lesz.rták ezt is, a GDM-et is, mindent. Oxyt kötöttek, felcsavarták, és tolófájás nélkül kinyomták belőlem.

2020. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Velem sem foglalkoztak, pedig fogadott orvosom volt. Nekem is adtak oxit,és kinyomták. Rá adásul magzatszurkos volt a víz is. Egy horror volt. Ennek már több mint 20.éve. A fiam szerencsére egészséges!
2020. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az enyémnek kétszer volt rajta. En már láttam az utolsó uh-n, hogy rajta van. Kérdeztem is a dokit de ő csak mismásolt. Gondolom nem akart megijeszteni. Aztàn a szüléskor se mondták. Gyakorlatilag a zárójelentésen láttam. Kérdeztem a szülésznőt. Azt mondta ez nagyon gyakori és nem ijesztgetik ezzel a ténnyel a kismamákat. Ezt nekik kell megoldani a dokival.
2020. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1-es hát ha én laikusként láttam, akkor nyilván van olyan eset, mikor látszik az uh-n. Igaz ez Czeizeles gép volt és akkor láttam mikor az áramlást nézte a doki. Mert akkor a kzs hosszában látszottak a vörös és kék “áramlatok” és ott egyértelmű volt hogy felmegy a nyakába és mögötte meg eltűnik.
2020. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem zarja ki.

[link]

2020. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy


[link]


Rengeteg babának a nyakán van.

Többek közt az enyémnek is úgy volt.


Mégcsak meg sem említették, a férjem látta, és a zárón szerepelt.


Ha nincs rajta csomó, ami miatt a keringès romlana, akkor semmit nem okoz.


Ctg-nst mindig tökéletes volt.

2020. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7. Vagyok


Viszont a siettetés miatt lehetnek gázok


Ahogy fentebb is írták


1.

Ha jó a gép és vagy a szakember, akkor látni

2020. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Indított szülésem volt, indítás előtt volt UH is. Baba feje végig magasan volt, ráadásul nekem elsődleges fájásgyengeségem lett, nem is tágultam semennyit. Mentünk a műtőbe. Ott derült ki hogy 2x a nyakán volt a kzs, pedig az uh-on nem látszott.
2020. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A lányomnak is a nyakán volt. Csak a zárón láttam, addig nem is tudtam róla.
2020. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!