Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor a férfi bent van, és...

Mikor a férfi bent van, és látja a kilógó köldökzsinórt, az nem undorító neki?

Figyelt kérdés
Tehát apás szülés,és ott az az undorító zsinór,ami a nőből kijön,láttam pár videón.
2020. ápr. 24. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
és az nem undorító amikor az asszony fingik? (de)
2020. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Egy kisfiúnak igen, egy férfi nyilván tudja hogy nem a gólya fog berepülni az ablakon.


Amúgy az sem ritka, hogy a nő ürít szülés közben (ugye ahogy nyomja ki a babát)

2020. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Bizony ehhez fel kell nőni, nem 16 éveseknek való. Ha felnősz majd megérted.
2020. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Gyönyörű látvány, azt jelenti, hogy a nő akit szeretsz végre nem szenved. És a gyermeked a világra jött.
2020. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Az egész szülésből neked csak és kizárólág a köldökzsinór az undorító??

🤣

Az egész az úgy, ahogy van. De! Felnőtt emberek nem ezzel vannak elfoglalva olyankor, hanem azzal, hogy mindenki rendben legyen!

2020. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Szülj csàszàrral, az nem undorító!
2020. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
A köldökzsinór?! Az semmi. A méhlepény, na az undorító.
2020. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Hehe, én nekem olyan jó kedvem lett a végére, hogy amikor kijött a lepény, szóltam a férjemnek aki éppen befejezte a baba fotózását, hogy "nézd, ott a placentám!!" szülésznő azért megjegyezte: az nem a magáé hanem a babáé :D

persze azt nem nézte végig, akkor kihúzták belőlem vákummal és közben vágtak/szakadtam, hanem kétségbeesetten mosolygott rám 🤣

2020. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amikor már kilóg a köldökzsinór a pasi nem bámul lefele, hanem a mellkasodra rakott csomagot bámulja és pont le se tojja hogy milyen undi vagy nem undi ami a nőből még távozik.
2020. ápr. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Valamiért a videókban nem mutatták a méhlepényt,csak annyit mondtak,hogy most még meg kell szülni azt is.Engem az a zsinór látványa taszított,nem a vér meg a többi.
2020. ápr. 25. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!