Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 7 hete szültem,tegnap észrevet...

7 hete szültem,tegnap észrevettem,hogy látom a hüvelyfalat a bemenetben ez normális??

Figyelt kérdés
1 hete voltam kontrolon akkor azt mondta a doki minden rendben. Csaszarmetszéssel szültem amugy is. Szex még nem volt, csak azert néztem meg,mert kicsit kijött az aranyerem azt akartam megnezni es akkor vettem észre. Mi ez? Teljesen ketsegbe vagyok esve. Mintha az egész vaginám el lenne tolódva vagy mi 😔

2020. máj. 16. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Hüvelyfalat a bemenetben?

Ne haragudj, de nem tudom értelmezni.

2020. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Valószínűleg serv lesz, ha felül látod, akkor hólyag serv, ha alul, akkor végbél sérv. Bar ezek hüvelyi szülés után gyakoribbak az erőlködés miatt, de nálad akkor okozhatta maga a terhesség, meg hogy minden eltolodott bent. Ez olyan gyakori, es aránylag veszélytelen, hogy a nőgyógyászt ez nem szokta érdekelni amíg nem extrém fokú.


Intim torna érdemes lehet ilyenkor, esetleg orvosi kezelés vagy műtét a későbbiekben ha nem jön rendbe.

2020. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1es ha nem tudod értelmezni, akkor felesleges írni.


2es de ha hólyagsérv az nem jár inkontinenciával? Nekem semmi ilyen gondom, de felül latom.

Neked ilyen sérved van?

2020. máj. 16. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Nekem enyhébb hólyag es végbél sérv is kijott, nálam az elhuzodo kitolasi szakasz lehetett az oka. 4 hónapja szültem.

Nem feltétlenül jár inkontinenciaval, nekem semmi ilyen panasz sincs. A "látványon" kívül egyedül az a tünet, hogy a szex sajnos fájdalmasabb lett.


Orvos is javasolta az intim tornát, én azt csinálom (Kriston), es elvileg nem szabad emelegetni (hat ez kisbaba mellett lehetetlen... ). Nekem azt mondták, hogy lehet műteni ha gondot okoz de ha még tervez az ember szülni, akkor nem javasolják, mert újra kijonne.

2020. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem. És neked látványra milyen? Kint van vagy bentebb?

Bocsi de próbálom beazonosítani mi ez.

Bejelentkezek megint orvoshoz

2020. máj. 16. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát elég jól látszik, ha tükörrel alulról megnezem, de azért a huvelynyilasnal kicsit beljebb van, nem domborodik ki.
2020. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen. Köszönöm 😔
2020. máj. 16. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!