Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésre teljesen leborotválva...

Szülésre teljesen leborotválva ajánlott menni?

Figyelt kérdés
vagy belefér a 2-3 napos borosta is? :)
2020. máj. 21. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Igen. Én ajánlom..

Engem a haszntak közül akart leborotválni a hölgy. Kicsit összekaptam vele ezért

2020. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Attòl függ az adott területen/ kòrhàzban mi a szokàs. Ahol szültem nem borotvalnak, tök szőrösen mentem ès nem zavart senkit. Szerencsere jartasak ott a gatvedelemben.
2020. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Ha a kórházi protokoll része a borotválás, és zavar, ha más csinálja, akkor igen.

Én nem úgy mentem, a kutyát se érdekelte

2020. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mentem, hogy legalább egy hónapig nem nyúltam hozzá. Azon a hétvégén akartam, amikor beindult a szülés, idő már nem volt rá. De senkit nem érdekelt.
2020. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt csupaszon szültem, a másodikat 3 napos borostával.
2020. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedd este fürödtem, borotválkoztam, szerda hajnalban indult a dolog, este indultunk a kórházba és éjfélkor született a lányom. Úgyhogy másfél napos borostával voltam. Engem zavart volna, ha más borotvál, de igazából ha téged nem zavarna, akkor nem kell. Az sem biztos, hogy fognak egyáltalán borotválni, kórházi protokoll kérdése.
2020. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
En leborotváltam. Gőzöm nincs mi a szokás nálunk, de nem akartam, hogy egy kétes márkájú eldobható borotvával szárazon kaszaboljanak. Jobb a békesség.
2020. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!