Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után ajánlottak...

Császármetszés után ajánlottak valakinek, vagy segitett valakinek a haskötö?

Figyelt kérdés

En 11 éve szultem csaszarral , kulföldön es senki nem ajanlotta nekem a haskötöt, mig ma egy növel beszeltem , aki igy szült de az anyja tudott róla es hozott neki . Azt mondta sokat húzódott vissza a hasköténye

Tapasztalatok?

Tudni akarom mit hagytam ki



#császár #haskötö
2018. nov. 26. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
En nem is tudtam magamra tenni, annyira rossz volt. Helyette alakformalós bugyit hordtam, az jol esett viselni.
2018. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de én sem tudtam magamra tenni, fájt az is, ahogy felraktam (plusz nekem egyedül kb nem is ment) és fájt az is, hogy rajtam van. Abban az egyszeri alkalomban is folyton felcsúszott, és úgy belekapott a sebembe, hogy csillagokat láttam. Utána a csecsemős nővérektől vettem én is bugyit és az mennyei volt, mintha meg sem vágtak volna. De hogy ettől ment e gyorsabban vissza a hasam, vagy alapból, nem tudom. AZ első napokat megkönnyítette az tuti, utána viszont már csak hátráltatott a gyógyulásban így kb egy hét után elhagytam a viselését.
2018. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem segített. Sokkal könnyebb volt emelni, mozogni vele, nem is fájt annyira. A titka az, hogy háton fekve kell felrakni, és úgy, hogy már tart, oldalra fordulva felkelni.

Ugyanis háton fekve, amikor 'beesik' a has és úgy teszed fel, akkor megfelelően fog tartani. Ha viszont álló helyzetben, akkor csak leszorítod vele a hasad, de nem tartja majd. Ha valakinek nem vált be, akkor szerintem ezen bukott meg a dolog, mert így alkalmazva ég és föld a 'nélküle' és a 'vele' állapot.

2018. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy az első 3-4 hétben viseltem, 6 héttel a szülés után strandon, bikiniben voltam és nem hitték el, hogy nem rég még terhes voltam. De nyilván, ez genetika is...
2018. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!