Maszkban szülni?

Figyelt kérdés

Csak szerintem nonszensz és abszurd? Miért kell a szülő nőt is még ezzel terhelni amikor amúgyis figyelni kell a légzésre és nem egyszerű?

Ha napi szinten durva halálozások lennének a járvány miatt akkor azt mondom oké, legyen. De így hogy napi pár haláleset van és elvileg az összes idős, krónikus beteg...😑

Kb 1 hetem van a szülésig, de ez most nagyon letört. Mindenhol kezdenek enyhíteni...


2020. máj. 24. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Rengetegszer feltettek mar itt ezt a kerdest es mindig veszekedtek alatta.


Olvass vissza , hasznald a keresot, ne szitsd feleslegesen a feszultseget.

2020. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A helyi kórházban nem követelik meg..
2020. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol fogsz szülni? Ott kötelező? Szerintem is elmebetegsèg amúgy. Nàlunk mèg az apàs szülèst nem engedik (vagyis papíron igen, de teljesíthetetlen feltètelek mellett). Nevetsèges màr az a hiszti a semmin.
2020. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem kell maszk és apás szülés is van, volt is végig. Egyedül a látogatás tilos, csak hazamenetelre mehet fel apuka cipekedni.
2020. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Maszkban szülni kb. mintha maszkaban futna valaki maratont. Lehetetlen ès veszèlyes. Mondjul magyar kòrhàzakban sok veszelyes dolog törtenik :/
2020. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Én senkiről se hallottam meg, akitől tényleg megkövetelték. Mindenki levehette. Nyilván tök abszurd. Ha a személyzetet félti a kórház, ami maximálisan érthető adjanak nekik rendes felszerelést. Rendes maszkot, arcpajzsot.
2020. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell maszkban szülni, senki nem várhatja ezt el. Lehet apukán kell lennie, de még az sem biztos. Nem tudom ki találta ezt ki, de sztem pletyka. Egy héten belül szülök, de már egy sima sétától maszkban légszomjam van. Abszurd.
2020. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!