Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a debreceni Jenei doktornő által levezetett szülésről? Mennyi a tarifa nála?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne legyen már tarifa:-(((Nem tudom engm ez annyira elszomorít!

Adj amennyit "tudsz" ha akarsz vagy aszerint amennyit "érdemel" szerinted..de ne tarifa..Vagy ez magánkórház?Csak kivi vagyok:-)

2010. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70 ezret halottam ismerősöktől.
2010. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak hallottam róla, mert több ismerősöm nála szült. Az egyik mondta, hogy 50 ezret mondott a szülésre. Egyébként ő elkötelezett híve a természetes szülésnek, és minden esetben megpróbálja előbb így levezetni a szülést és csak végső esetben császároz. Bár ez is nézőpont kérdése, hogy mennyire jó, mert az egyik lánynál délelőtt burkot repesztett, és másnap hajnalban jutottak odáig, hogy szegény teljesen kivolt, mert nem tudta kinyomni a nagy babáját és végül császározott. Neked amúgy már ő a fogadott orvosod?
2010. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Terhesség előtt jártam már a magánrendelésén, mert úgy volt, hogy nem lehet babánk, ő volt az első aki érdemben foglalkozott velünk, nagy szerepe van, hogy most itt babóca. a magánrendelési árakból hasonló összegre gondoltam.
2010. júl. 30. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!