Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valakinek Dr Szőcs Gyuláró...

Van valakinek Dr Szőcs Gyuláról szüléssel, terhesgondozással kapcsolatos tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én nála kezdtem a terhesgondozást egy magánklinikán majd utána már a magánrendelőjébe hívott mindig. Egészen kb. a 30. hétig vitt mert cukros lettem így váltani kellett meg sajnos anyagi gondjaink is lettek így már nagyon sok lett volna a szülés. Egyébbként nagyon lelkiismeretes doki én megvoltam vele elégedve csak sajnos ezek közbejöttek.

2011. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátnőmék szerint egy pénzéhes barbár - ne pontozzatok le, ez az ő véleménye. Végig a pénzre ment, már a legnagyobb hülyeségek miatt is berángatta a terhesség vége felé, persze nem kevés pénzért. Aztán a szülés után annyira csúnyán varrta őt össze, hogy a mai napig annak a levét issza... :(
2011. aug. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Eddig nekem is pozitív tapasztalatom volt vele kapcsolatban, de eléggé drágállom és ha már 2 hetente/hetente kell vizsgálatra járnom, akkor luxusnak érzem ezt a rengeteg pénzt kifizetni.

A negatív véleménynek pedig külön "örülök" hiszen szülési tapasztalatom még nincs vele kapcsolatban és így legalább teljesebbé válik a kép.

2011. aug. 19. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!