Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni sérv, méhsüllyedé...

Szülés utáni sérv, méhsüllyedés kinek mi lett vele? (akinek lett!)

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem és nagyon el vagyok keseredve. A 6 hetes kontrollon az orvos azt mondta h végbélsérv&hólyagsérvem van.

Panaszom az volt, rettenetesen fájt alul mindenem, állni sokat nem bírtam, olyan érzés volt mintha ki akarnának esni a szerveim odalenn.

Azt mondta csináljam az intim tornát.

A Kriston felé intim tornát csinálom már 10 hete, de mégsem látom a kellő változást.

A fájdalmaim hálistennek megszűntek, a végbélzáróizmomat is végre normálisnak érzem mióta tornaztatom... De a hüvely bordázott részét még mindig látom ha magam alá nézek. Szerintem ez nem normális.

El fog múlni? VGy valamit rosszul csinálok? Mit tehetnék még?



2020. jún. 3. 20:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Több mitn 10 hete*
2020. jún. 3. 20:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Kolleganomet műtötték a hólyagjával, a hüvelyről sajnos nem tudok.
2020. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a méhem visszament a helyére, a sérv helyrejött.A hüvelyfalat én is látom, szerintem az már így marad, de mivel ez már csak esztétikailag zavar, így nem érdekel. Amilyen állapotban voltam, kész csoda, hogy ennyire helyrejott. Persze en is tornazok.

Neked mennyire latszik ki állva, guggolva?

2020. jún. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!