Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki van Karácsonyra kiírva es...

Ki van Karácsonyra kiírva es hol fogtok szülni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. :) én akkorra vagyok kiírva az első babával és ha minden igaz, akkor a SOTE II-n fogok szülni majd.

2020. jún. 11. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem feltétlenül az idei helyzet miatt kérdezed, akkor én 3 éve szültem pont karácsonykor tb alapon választott doki nélkül és az aggodalmak ellenére, mindenki friss volt és üde, nem éreztem, hogy az orvosok, szülésznők haza akartak volna menni. Jó hangulatban telt.

Ez a Szent Imre volt, XI. ker.

2020. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt! Örülök, hogy jo tapasztalatod volt! :)
2020. jún. 11. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Maternity Szülészeti és Nőgyógyászati Magánklinikán fogok szülni.

2020. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh wow az nagyon szuper! Az en orvosom csak a SOTE-n végez szülészeti, en is neztem a Maternityt,de őszintén megmondom picit drágának találtam, bar nyilván amit fizet az ember, olyan szolgáltatást is kap, szóval biztos szuper lesz minden!
2020. jún. 14. 14:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!