Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméten szültetek mostanáb...

Kecskeméten szültetek mostanában fogadott orvos nélkül?

Figyelt kérdés
És ha igen mik a tapasztalatok? Sajnos a nőgyógyászom csak a terhesgondozast vállalja,szülést már nem, viszont nem szívesen váltanék orvost, gondoltam el megyek fogadott orvos nélkül szülni . Negatívra és pozitívra is egyaránt kiváncsi vagyok, aki fogadott orvos nélkül szült. Az egyik ismerősöm tavaly szült fogadott orvos nélkül, az orvos nem nagyon volt jelen de a szulesznok nagyon kedvesek voltak vele, és ha fogadok orvost akkor sem valószínű hogy pont ott tud lenni, tehát egy részből fogadnék is de a másik felem azt mondja anélkül is meg lehet csinálni.

2020. jún. 15. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm nemrég szült (május végén), fogadott orvos nélkül. Neki már szerencséje volt, vissza költözött addigra a szülészet a helyére, illetve apuka is bent lehetett, de csak a szüléskor, vajúdáskor nem. Neki pozitív tapasztalata van az adott helyzetben is, vele nagyon figyelmes volt mindenki, az ügyeletes orvos is. Pontosan nem tudom éppen ki volt bent, így nevet nem tudok mondani, de maga a szülés pozitív élmény volt számára. (Inkább a terhesgondozás necces orvos nélkül)
2020. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) terhesgondozasra magánba járok a Nyirady dr.urhoz de sajnos szülést már nem vállal, de mivel már régóta oda járok , orvost nem valtanek ezért gondoltam hogy marad az ügyeletes orvosnál szülés.

Köszönöm a válaszod. :)

2020. jún. 18. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!