Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi ideig tarthat a "vajúdá...

Mennyi ideig tarthat a "vajúdás"? Fogok jobban tágulni?

Figyelt kérdés

3 napom van a kiírt dátumig. Második baba, de ez teljesen más mint az első. Itt napok óta megy el a nyákdugóm folyamatosan darabokban, már 2 napja rendszertelenül fájások vannak, de még nem olyan erősek. Kórházban voltunk már mert véres volt a nyák és nyugodtabb voltam hogy megnéztek. A doki megvizsgált mondta h 1cmt tágultam, a fájások nem elég erősek. Kb. 5 óraja jöttek azok az igazi erős fájások, de nem erősödik be sajnos, nincs rendszer benne.

Elsőnél se tudtam csak oxi hatására tágulni, és ott is hosszú ideig tartott a tágulás.

Szerintetek? Lesz ebből vmi magától? Pénteken ígyis úgyis kórház, nst mert a kiírt nap.


2020. jún. 16. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden terhesség és szülés más és más. Takarítsd át a lakást, hátha beindíulul ;) Drukkolok hogy sikerüljön.
2020. jún. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azt mondják, hogy mindig egyre könnyebb ahol 4. vagy 5. baba jön ott már nagyon hamar meg szokott lenni. Az első, második az még elég fájdalmas és sokáig tarthat a vajúdás. Én könnyű szülést kívánok, hajrá!
2020. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsővel méhszájérlelőt kaptam "elsődleges fájásgyengeség" miatt. Semmit sem tágultam, de a zselé es az oxi meghozta a hatását. 13 órát vajúdtam összesen. Ehhez képest a másodikkal 5 perc körüli nem rendszeres fájásaim voltak, 3-7-5-8 így össze vissza. Bementünk és 3 ujjnyira voltam kitágulva. Az egész 3,5 óra volt az elő fájástól a baba megszületéséig. A fájások egyáltalán nem rendszereződtek, mégis szépen tágultam.
2020. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!