Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sokadik szülés esetén lehetség...

Sokadik szülés esetén lehetséges, hogy a fájásokat jobban viseli az anyuka és hosszabban vajúdik otthon, mert nem veszi elég komolyan?

Figyelt kérdés
Egy ismerős mesélte, hogy órákig vajúdott otthon, de nem is tekintett rá úgy, nem gondolta, hogy ez nem csak jósló. Ott volt a többi gyerek, meg még otthonról végzett munkát is, meg vendégek is jöttek és nem figyelt rá. Ilyen van? Hogy nem veszi észre, hogy már vajúdik, pedig már háromszor szült?

2020. jún. 15. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha jósló fájásokkal indul, simán. Aztán egyszer csak átvált elesbe.
2020. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi a különbség a jósló és a sima fájás között érzésben?
2020. jún. 15. 19:36
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindenki akar belehalni a szülésbe. Van aki jobban viseli, van aki már az elején meg akar halni.
2020. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem döntés kérdése, fura a megfogalmazás, de talán azt akartad mondani, hogy másképp fáj egyeseknek, vagy jobban tolerálják a fájdalmat.
2020. jún. 15. 19:50
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Az a különbség, hogy a jósló nem erősödik, nem rendszereződik és pl egy meleg zuhanytól el is múlik. De a szülés ugyanígy indulhat össze-vissza nem fájdalmas összehúzódásokkal
2020. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ki lehet tágulni így teljesen vagy majdnem teljesen "észrevétlenül" vagy jóslókra gyanakodva? Mert állítólag éppenhogy beértek kitolásra.
2020. jún. 15. 19:51
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy ilyen furákat kérdezek, de megnéztem pár szülős videót, nekünk is lesz hamarosan, és én annyi szenvedést láttam, hogy nem értem, ezt hogyhogy nem vette észre, ráadásul már ismeri az érzést is. Félek, hogy mi van, ha én se veszem észre, és még a végén majdnem otthon szülök meg. Nem tudtam, hogy van ilyen is.
2020. jún. 15. 19:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a fajdalomkuszobe és meg szulesenkent is eltérő lehet a fájdalom. Van akinek a semmiből lesznek 5 perces fajasai. De olyat meg soha soha nem hallottam, hogy valaki ne jött volna rá, hogy szul. Szoval ettől ne félj. És igen az előfordul hogy valaki fájdalom nélkül tágul ki. Nem véletlen van, hogy van aki már a 32. heten ki van tagulva de csak a 38-on szul.
2020. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és a főnököm is úgy ért be a feleségével, hogy már neki kellett papírokat aláírni mert a gyereket épp hogy elkapták kifelé. De ez a második gyerek volt. Elsőnél nem jellemző.
2020. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én első gyereknél, reggeltől keményedtem. Nem fájt, csak keményedett. Délután fél 5kor szóltam, hogy mostmár fura érzés vana hasamban. Olyan fájásokat mutatott a gép, hogy eltűnt a papírról. Fél 8kor már kezemben volt a gyerkőc. Masodik gyereknél, kertészkedés után véreztem picit. Rohantunk a kórházba. Tágulásos vérzés volt. Harmadikat indították, nagyon unatkoztam vajúdás alatt. Ha esetleg lesz 4.viszek kártyát :D
2020. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!