Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire izgult a párotok...

Mennyire izgult a párotok szüléskor?

Figyelt kérdés
A kezdetektől értem, mikor beindultak a fájások. Gondolom ők is nagyon izgultak de szeretném tudni mennyire lettek érzelmesek.

2020. jún. 18. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Annyira, hogy utána hónapokig vedelt, hogy fel tudja dolgozni, apa lett. Meg lóf.szt nem segített. Most 10 hónapos a gyerekünk, mára egész normális lett apuka.
2020. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az igen 😆😆 de hülye
2020. jún. 18. 22:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém inkább aggódott. Sokáig vajúdtam, aztán csaszármetszés lett a vége.

Aggódott értünk, hogy ne maradjak a műtőasztalon és egészségesen legyen meg a babánk.

2020. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon ott volt fejbe is a férjem. Rengeteget segített. Fogott, ha sétálni akartam egy kicsit tartott. De voltak zavart pillanatai mert ő izgult nagyon, hogy minden rendben legyen. Amikor kértem tőle egy kis vizet, akkor nem a palackot hozta amibe előkészítettem, hanem elszaladt egy poharért és hozott máshonnan vizet. Elég vicces volt, de hát ennyi "pánik" belefér. (ezek a kis aproságok viccesek voltak)
2020. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Az enyém ki volt borulva. Már kb a harmadik fájásnál rohant volna a kórházba. De ott már szuper volt. Nagyon sokat segített.
2020. jún. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél nagyon aggódott. A másodiknál, mivel vbac volt nem támogató kórházban, ügyeletben, felvértezte magát, hogy ha én feladnám a harcot vajúdás közben, akkor ő legyen legény a talpán. A kicsiknél mindketten nyugodtak voltunk, csak boldog izgalom volt bennünk.
2020. jún. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom
2020. jún. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél bepánikolt, hogy nem indulunk, azonnal! Mondtam, hogy én még lezuhanyzom:) Persze vagy percenként mondta, hogy induljunk már. Második szülésnél nyugodtabb volt. Mindkét alkalommal bent volt szülésnél is,sokat segített lelkileg, hogy ott volt mellettem.
2020. jún. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon stresszelt, de nekem nem mutatta. Viszont valószínűleg nem lesz több gyerek, mert volt egy komoly és őszinte beszélgetésünk, hogy nem mutatta de az utolsó 3-4 hónapban végig rettegett nehogy történjen velem valami és neki ez borzasztó stresszes időszak volt, és az, hogy a szülés se sikerült rendesen mert sürgösségi császár lett, és a babánk is gondokkal született, megerősítette ebben.


De ezek után én se tiltakoztam, pláne hogy ledöbbentem mennyire stresszes maga a gyereknevelés is. Hogy folyton sír, nem tudod miért, hogy mi mindenre kell figyelni, hogy semmi, de semmi se megy flottul, szoptatni se tudok, nem alszik, nem alszunk, ha alszik, csak rajtam alszik (mint most is) és akkor én nem alszok.

2020. jún. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem volt ideje izgatottnak lenni igazán.

De elsőnekm teljesen szétesett az elején.. aztán nagyon aggódott.

Amikor kijött a baba rosszul is lett..

Nek attól ahogy, hanem attól, hogy megkönnyebbült


Második babánál nem volt idő erre


More megtudta hogy szülünk 2 h múlva a kezében volt a gyerek..


A 2 h alatt a nagyot vacsiztatta, fürdette, ruhát pakoltunk,

Vezetett

A 20 percet izgulhatott

2020. jún. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!