Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hova kell menni 6 hetes...

Hova kell menni 6 hetes kontrollra, ha van fogadott orvos, de mégsem abban a kórházban / vele szülök a végén bármi okból adódóan?

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés, de arra gondolok, hogy ha bármi történik (nem vagyunk a közelben; másik város, mentőknek kell elvinnie, stb) es végül valamilyen oknál fogva mégsem a megbeszélt orvossal, illetve nem is a megbeszélt kórházban fogok szülni. Ilyenkor mi történik? Ugyanúgy a fogadott orvoshoz kell majd visszamenni magánba ha pl császárra kerülne a sor varrat szedésre vagy 6 hetes kontrollra.

2020. jún. 28. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel magánban akarsz menni, teljesen mindegy, kihez mész, nincs ilyen szabály, hogy ugyanahhoz kell, akinél szültél. Aki nem fogadott orvosnál szül, annak ugyanahhoz kellene visszamennie, aki épp ügyelt szüléskor? Te választod az orvosod, akkor mész hozzá, amikor akarsz, akár alkalmanként változtathatod, kihez mész :)
2020. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok tehát ha pl Budapest vagyok de pl Szegeden szülök vagy esetkeg magánban akkoris vissza mehetek az eredeti fogadott dokihoz ugye?
2020. jún. 28. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, visszamehetsz. Én magánorvoshoz jártam, de a szülésnél nem ért rá, így ügyeletesnél szültem, majd a 6 hetes kontrollra a saját orvosomhoz mentem.

Nálunk amúgy a kórházban így is mondták, hogy a terhesgondozást végző orvoshoz menjen az anyuka a kontrollra, de nyilván máshoz is mehetsz.

2020. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ügyeletben szültem. Az orvosom nem vállal szülést..

Mégis hozzá fogok menni

2020. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
/ a kórházunkban tilos orvost fogadni..../
2020. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jah, már nem egyértelmű

4-5 voltam


Csak azért írtam, mert logikusan az ember egyéb esetben olyan dokihoz jár, aki vezet szülést..

2020. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oda mész, ahova szeretnél. Nincs ilyen megkötés.
2020. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!