Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A SOTE 1-es számú női klinikán...

A SOTE 1-es számú női klinikán a szülés után az anyával maradhat az újszülött? És utána milyen időközönként, mennyi időre kapom meg? Vagy velem lehet egész nap?

Figyelt kérdés
És az igaz, ha látogató jön, nekem kell kimenni a babával, ő nem jöhet be? Ez az egyágyas szobákban is így van? Van egyáltalán egyágyas szoba, lehet ilyet (persze gondolom pénzért) kérni?
2010. aug. 2. 11:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ja azt nem irtam beőntést kaptam...de nem volt szrnyű pont ott csinálják hogy egyet lépsz és ott a wc de tartani kell egy kicsit azt elmondják...nem vészes én is féltem tőle kicsit kellemetlen...

febr anyu voltam..

2010. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!