Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt álló kismamák,...

Szülés előtt álló kismamák, ti gőzölős vasalóval vasaltátok ki az újszülött ruhákat, vagy sima forróval? Vagy a gőzölős is fertőtleníti a ruhát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Igen,a gőz is fertőtlenít,még olyan helyre is bejut a gőz, ahová a vasaló hője nem. Ezt használják ki a különböző gőztisztítók is.
2011. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Csak is csak gőzölőssel!!Az első pár hónapban nagyon fontos a fertőtlenítés!!
2011. okt. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Gőzölőssel, a fent említett okból.
2011. okt. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
most vasaltam és gőzölőssel!!! max -on! :)
2011. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Első babámnál én is gőzöltem egy darabig, bár már akkor sem értettem miért olyan fontos egy kimosott, tiszta babaruhát fertőtleníteni. Most csak azt vasaltam ki ami gyűrődik. De most komolyan nem értem hogy mi baja lehet a ruhától, amit nem fertőtlenítünk. Barátnőm sem foglalkozik ilyennel, és teljesen egészséges a 7 hónaposa.
2011. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vasaltam. Külön mostam a kisruhákat, de nem vasalgattam őket.
2011. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!