Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés, ha elfolyik a...

Milyen érzés, ha elfolyik a magzatviz? Az csak jön a semmiből?

Figyelt kérdés
2020. júl. 10. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Mintha bepisilnél vagy hirtelen nagyon bő folyás öntene el.

Semmiből? Nem, a méhedből.

2020. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, mert olyan is lehet, hogy éppenhogy csordogál és nem tudod első ránézesre, hogy egy kis pisi ment-e be. Nekem robbanásszerűen folyt el, egyértelmű volt.
2020. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Én pont álltam amikor csak annyit éreztem, hogy ömlik belőlem valami.

Mivel pont a korházban voltam magasvérnyomás miatt egyből megkérdeztem, hogy ez mi volt.

Azt hittem, hogy csúnyán fogalamazva bepisiltem.

Aztán még szivárgott amég nem lett meg a baba.

2020. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

"Az csak jön a semmiből?"

Persze,hogyne:D

2020. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő válaszokat. A semmibőlt ugy ertem, hogy minden előjel nélkül egyszercsak, nem úgy hogy valahonnan az eterbol, ne legyetek már értetlenek.
2020. júl. 10. 12:12
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem folyt el mind, mert nem alul, hanem oldalt repedt meg a burok, de eléggé csordogált ahhoz, hogy egyértelmű legyen. Mintha folyamatosan csurogna a pisi, csak ezt nem tudod visszatartani.

Nekem pl úgy volt, hogy már pár órája voltak gyenge összehúzódásaim, de nem rendszeresek. Le is feküdtünk aludni a szülésznő tanácsára. Ahogy befeküdtem az ágyba, akkor jött egy nagyon erős fájás, ez volt az első komolyabb. Mikor vége lett, valamiért kiugrottam az ágyból, és akkor már folyt. Szóval nekem konkrétan ettől az erős összehúzódástól kezdett folyni. Ez volt a végszó, itt indultunk is a kórházba.

2020. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Igen, csak jött a "semmiből".

Nálam hajnali 3kor folyt el. Egy pukkanásszerű hangra ébredtem, és éreztem, hogy "ömlik" valami meleg odalent. Elázott rendesen az ágy és a ruhám is. Ahogy felálltál már csak csordogál, mert a baba feje elzárta az utat, mint egy dugó

2020. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez mint a 7. válaszolonal. Én akkor már órák óta vajudtam de meglepő volt, hogy hirtelen pukkan és elönt mindent. Rögtön utána az 5 perces fajasok 2 percesek lettek.
2020. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

5 perces fájásokkal a kórházban voltunk már, túl voltam a beöntésen, borotváláson is. Mondta a doktornő, hogy járkáljak egy kicsit még, nyugodtan menjek ki a folyosóra a férjemhez (nem volt bent mert a nagyobbik gyermekünkkel volt kint), majd burkot repesztenek. 3 ujjnyira voltam már ekkor kitágulva. Így is tettem ahogy a doki mondta, kimentem, pont jött egy fájás és a háttal a falnak támaszkodtam, majd érzetem, hogy melegség önt el alul és folyik le a lábamon a magzatvíz. Lenéztem és egy hatalmas tócsa volt alattam. Mentem is vissza azonnal, néztek is rám kerdőn, hogy ennyi, nyugodtam maradhatok még kint a családdal, de mondtam, hogy szükség lesz kint egy takarótónőre mert elfolyt a víz. Azonnal vittek a szülőszobára, egy órán belül meg is lett a baba.

Az elsővel nem éreztem milyen, mert pont a vizsgálóasztalon folyt el,csak hallottam, hogy csurog le a direkt erre a célra odakészített tálba a víz. A doki rémült arcára emlékszem, ahogy feltápászkodtam a vizsgálóasztalra, majd felraktam a lábam, ő meg hátraugrott és meglepetten mondta, elfolyt a magzatvíz, mint aki eletében először lát olyat. Innen majd csak 6 óra múlva kezdődtek a fájások, és még 6 óra múlva lett meg a baba.

2020. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a semmiből jött, éppen betöltött 37. héten. Aludtam, hajnali fél 4-kor éreztem, hogy kijött egy csepp valami, hirtelen felugrottam, és elöntött a magzatvíz.
2020. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!